Atrakcyjna ekspozycja materiałów reklamowych

Informacje wprost z tawerny

Atrakcyjna ekspozycja materiałów reklamowych

W powodzeniu kampanii reklamowej danej firmy bardzo ważne jest, aby łączyć zarówno te tradycyjne, jak nowoczesne metody reklamy. Tylko w takim przypadku mamy bowiem możliwość dotarcia do odbiorców z każdej grupy wiekowej. Nie powinno się wiec porzucać używania tradycyjnych plakatów i ulotek.

Zastosowanie ramek OWZ

ramka owz a1Pomimo tego, ze coraz więcej firm decyduje się na przeniesienie swojej kampanii marketingowej wyłączenie do Internetu, dużo lepszym sposobem jest łączenie zarówno nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych metod marketingu. Nie powinno się wiec porzucać używania tradycyjnych ulotek czy plakatów, szczególnie jeśli w odpowiedni sposób ochronimy je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Pomóc w tym może ramka owz a1, która dodatkowo jest świetnym sposobem na atrakcyjne wyeksponowanie materiałów reklamowych. Nazwa tego zabezpieczenia wzięła się bezpośrednio od sposobu montażu w nim materiałów reklamowych – otwórz – włóż – zamknij. Jest to solidna rama, która wyposażona w bardzo wytrzymałe zatrzaski. Po włożeniu w ramę danego materiału reklamowego i jego zatrzaśnięciu, dana ulotka albo plakat jest w pełni chroniony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także przed zabrudzeniami. Ramka OWZ umożliwia wiec używanie tradycyjnych materiałów reklamowych na wolnej przestrzeni. Ramka owz jest dostępna w kilku różnych rozmiarach, dostosowanych do typowego rozmiaru materiałów reklamowych. Najbardziej popularne są więc ramki owz w formacie a1. Aby tego typu ramka mogła odpowiednio spełniać swoją funkcje, musi być wykonana z odpowiednich solidnych materiałów. Najczęściej więc rama ta jest wykonana z anodowanego aluminium dzięki czemu cała konstrukcja jest jednocześnie solidna jak i lekka. Aluminium sprawia także, że ramki owz są w pełni odporne na niekorzystne działanie korozji. Dzięki temu można z nich bez problemu korzystać nawet przez kilka lat – wystarczy wymienić znajdujący się w niej stary materiał reklamowy na nowy.

Wszystkim przedsiębiorcom zależy na skutecznym, ale równocześnie tanim sposobie na zareklamowanie świadczonych usług. Dalej dużą popularnością cieszą się ulotki i plakaty, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia, jeżeli używamy ich na wolnej przestrzeni. Można je chronić przy pomocy praktycznych, zatrzaskiwanych ramek z aluminium, dostępnych w kilku rozmiarach.