Autko akumulatorowe dla dziecka

Informacje wprost z tawerny

Autko akumulatorowe dla dziecka

Prowadzę od dwudziestu dziesięciu lat swoją własną działalność gospodarcza. Generalnie zajmujemy się nią razem z moim mężem i zatrudniamy jeszcze innym pracowników. W sumie mamy około pięćdziesięciu czterech pracowników. Jest to mały rodzinny biznes. Zajmujemy się w sumie kilkoma dziedzinami. Cała nasza firma nastawiona jest na biznes związany z dziećmi. Tym się głównie zajmujemy.

Samochodziki na akumulatorki dla dzieciaczków na wynajem

auta na akumulator dla dzieciWiadomo musimy dobrze poznać naszych małych kontrahentów, dlatego często organizujemy eventy dla dzieci, w różnych miastach na teranie całej Polski. Badamy tam zapotrzebowanie rynkowe. Takim też sposobem wpadliśmy na świetny pomysł. Chodziło tutaj przede wszystkim o auta na akumulator dla dzieci na wynajem. Takie samochodziki są teraz mega popularne i każde dziecko chce je mieć, bez żadnych wyjątków. Niestety niekiedy ceny najnowszych modeli są śmiertelnie drogie, dlatego też postanowiliśmy dawać dzieciom szczęście zabawy takimi samochodami na akumulator w postaci dużo tańszej wersji prezentowanej w formie wynajmu długotrwałego, bądź też krótkotrwałego. Nasz pomysł spotkał się z bardzo dużym entuzjazmem ze strony zarówno dzieci jak i ich rodziców. Na samym początku ustawiały się pod naszą firmą tłumy zarówno innych firm eventowych dla dzieci jak i samych rodziców. Samochody na akumulator, które posiadamy w swojej ofercie są najdroższymi i najnowszymi modelami w swojej klasie. Stawiamy przy tym na bardzo dużą różnorodnością. Mamy wszystkie kategorie wiekowe, oraz egzemplarze zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. Każdy tutaj wybierze coś dla siebie. Niektóre samochody są na przykład bardzo szybkie. Na przykład takie imitujące małe wyścigówki, które mają bardzo mocne akumulatory, dzięki czemu dzieci naprawdę mogą się nim ściągać. Z kolei modele dedykowane na jazdę terenową są wręcz niezniszczalne. Pokonają one każdą możliwą trasę.

Ponadto mamy także bardzo duży wybór kolorystyczny naszych super samochodów. Każdy może dostać na wynajem samochód w swoim ulubionym kolorze. Mamy także możliwość sprzedaży naszych aut na akumulator w formie zarówno nowej jak i używanej, gdzie cena jest dużo niższa. Zapewniamy również gwarancję oraz serwis takich samochodów, na czym znamy się bardzo dobrze.