Dietetyk odmienił moje życie

Informacje wprost z tawerny

Dietetyk odmienił moje życie

Od wielu lat zmagam się z nadwagą. Choć udało mi się już zrzucić prawie wszystkie zbędne kilogramy to wiem, że zawsze będę musiała na uwadze mieć to co jadam i czy o siebie dbam. Swojego sukcesu nie osiągnęłam sama, bo bardzo pomogła mi moja dietetyk – pani Małgosia, która pokazała mi jak odmienić swoje życie. Moja droga to zdrowia była długa i usiana wieloma zakrętami. Jednakże dzięki temu czuję się teraz po prostu niesamowicie widząc swoje odbicie w lustrze i przede wszystkim mając dużo siły do życia i spełniania kolejnych marzeń.

Warto wybrać dietetyka z rekomendacji

rekomendowany dietetykMyślałam, że mając spore doświadczenia związane z dietami i dietetykami zdecydowanie mogę powiedzieć, że jestem już specjalistą w dziedzinie szukania i wybierania dietetyków. Jak się jednak okazało moje wybory nie zawsze były trafne. Tak właściwie to rzadko kiedy trafiałam na kogoś, kto potrafił spełnić moje wymagania. Dlatego też w moim przypadku sprawdził się rekomendowany dietetyk, którego poleciła mi moja dobra koleżanka z pracy. Jako, że poznałyśmy się kiedy miała już naprawdę fajną figurę, nigdy nie pomyślałabym, że musiała korzystać z porad specjalisty tego typu. Jednakże to właśnie ona poleciła mi doktor Marysię, która jest wyspecjalizowanym dietetykiem z niesamowitym podejściem do swojego pacjenta. Oprócz tego, że posiada ona ogromną wiedzę na temat żywienia to jest ona również endokrynologiem, a więc mogła w planie diety uwzględnić moje problemy z tarczycą. O których tak naprawdę dowiedziałam się dzięki niej, bo to ona poleciła zrobić mi niezbędne badania.

Od wielu, wielu lat zanim jeszcze w ogóle istniał Internet doświadczenia znajomych, tych bliskich i tych dalszych) było to najlepsze źródło wiedzy w różnorakich sprawach. Również tych dotyczących lekarzy i zdrowia. Moim zdaniem jest to nadal jedna z lepszych opcji, która pozwala znaleźć prawdziwych ekspertów. Gdyby nie moja znajoma z pracy nie udałoby mi się znaleźć Pani Małgosi, która okazała się najlepszym dietetykiem w mieście. Uważam, że opinia innych jest bardzo ważna, a nie cena wizyty czy też elegancki lub bogato wyposażony gabinet. Moja dietetyczna nie jest droga, ale układa wspaniałe plany żywienia i naprawdę pomaga ludziom, za co jestem i zawsze będę jej ogromnie wdzięczna.