Dobra kreatyna do bywalców siłowni

Informacje wprost z tawerny

Dobra kreatyna do bywalców siłowni

Decydując się na regularne uczęszczanie na siłownię, musimy zadbać o plan treningowy, a także dietę. Organizm silnie eksploatowany podczas treningu potrzebuje dużo więcej paliwa w postaci jedzenia. Niestety nie wszystkie substancje potrzebne do rozbudowy masy mięśniowej jesteśmy w stanie dostarczyć z jedzenia.

Kreatyna w proszku

Trec CM3Wyżej wspomniałem o tym, że nie wszystkie substancje potrzebne do regeneracji i wzrostu masy mięśniowej jesteśmy w stanie sobie dostarczyć ze zwykłego jedzenia. Takim podstawowym budulcem, który bezwątpienia jest nam potrzebny do rozbudowy swoich mięśni jest kreatyna. Kreatyna obecna jest w mięsie czerwonym, ale jeśli chcielibyśmy, aby to było nasze jedyne źródło kreatyny, to musielibyśmy tego mięsa zjadać dziennie w ilości około trzech kilogramów. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się do suplementacje kreatyny, jako dodatek do diety. Jednym z lepszych wyborów jest kreatyna Trec CM3. Jest to w stu procentach bezpieczny dla organizmu suplement diety, więc nie ma żadnych przeciwskazań do jego stosowania w każdym wieku. Kreatyna jest w postaci proszku, który rozpuszczamy na wodzie, a następnie wypijamy. Kreatyna wspomnianej firmy dostępna jest w różnych smakach, a także bezsmakowa. Proszek charakteryzuje się bardzo dobrą rozpuszczalnością, dzięki temu bez problemu możemy ją rozpuszczać nawet w zimnej wodzie. Do opakowania dostajemy miarkę, za pomocą której możemy w łatwy sposób odmierzyć jedną porcję kreatyny.

Dostęp do tego produktu jest bardzo duży. Zakupu możemy dokonać przez internet, w sklepie z suplementami, a także w supermarkecie. Jedno opakowanie kreatyny firmy Trec kosztuje około pięćdziesiąt złotych. Jedno opakowanie wystarczy nam na ponad miesiąc użytkowania zgodnie z zaleceniami producenta.