Dziewczęca złota bransoletka z serduszkiem

Informacje wprost z tawerny

Dziewczęca złota bransoletka z serduszkiem

Biżuteria jest zawsze dobrym pomysłem na kobiecy prezent. Odpowiednio dopasowane dodatki biżuteryjne potrafią urozmaić oraz ożywić każdą stylizację. Coraz modniejszym rozwiązaniem są bransoletki z delikatnymi oraz subtelnymi zawieszkami.

Złote bransoletki z zawieszkami

złota bransoletka z serduszkiemZłoto jest metalem szlachetnym, cechującym się wysokim połyskiem oraz odpornością na utlenianie zarówno w wodzie, jak i powietrzu. Złota biżuteria to synonim elegancji, luksusu oraz doskonałości. Gustowna, złota bransoletka z serduszkiem to idealny prezent nie tylko na Walentynki, ale również inne okazje. Motyw serca stanowi pewnego rodzaju celebrację miłości względem obdarowywanej osoby. Podobno biżuteria z motywem serca zaczęła pojawiać się już w średniowieczu (za sprawą chrześcijańskich ozdób). Ponadto jest to jeden z najpopularniejszych symbolów w biżuterii, który kojarzy cały świat. Kolejną popularną zawieszką na bransoletce jest ta o kształcie gwiazdki lub księżyca. Motyw ten bardzo często wykorzystywany jest w biżuterii dziecięcej. Oczywiście istnieje wiele dodatków biżuteryjnych w postaci zawieszek dedykowanych konkretnym świętom, m.in. Bożemu Narodzeniu (wtedy mamy do czynienia z zawieszkami m.in. w kształcie Świętego Mikołaja, reniferów, prezentów, aniołków i wielu innych). Ciekawym rozwiązaniem są także tzw. charmsy, czyli koraliki, które nawleka się na bransoletkę. Są one najczęściej wykonane ze srebra lub złota oraz zdobione niewielkimi kamieniami. Na jednej bransoletce można połączyć kilka zwykłych zawieszek oraz charmsów, co da niezwykle interesujący oraz unikatowy zestaw.

Biżuteria z motywem serca ma przede wszystkim romantyczny charakter, dlatego doskonale się sprawdzi jako prezent dla mamy, partnerki, córki lub siostry. Można ją założyć zarówno do codziennej stylizacji, jak i tej wieczorowej. Warto czasem pokazać za pomocą drobnych gestów, na przykład właśnie poprzez zakup eleganckiej biżuterii, jak bardzo zależy nam na drugiej osobie i jak ona jest dla nas ważna.