Elegancki drewniany zegarek w kolorze czarnym

Informacje wprost z tawerny

Elegancki drewniany zegarek w kolorze czarnym

Ostatnio mąż powiedział mi, że marzy o drewnianym zegarku, który jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, a zarazem oryginalnym. Myślę, że podkreślił to celowo, bo zbliżają się święta i czas kupowania prezentów. W sumie, to dobrze, że już wiem, co chciałby dostać pod choinkę mój mąż, bo nie miałam żadnego pomysłu na upominek dla niego. Nie wiem tylko, ile takie zegarki mogą kosztować, bo nigdy nawet nie spotkałam się z nimi w sklepie. Jest to chyba nowe rozwiązanie dla miłośników ekologii i naturalnych materiałów.

Modne drewniane zegarki w rożnych odcieniach

czarny drewniany zegarek męskiWejdę w wyszukiwarkę internetową i zapoznam się z dostępną ofertą w sklepie internetowym. Znam jeden taki sklep z biżuterią męską i damską, w którym od czasu do czasu kupuję bransoletki i kolczyki. Jak się okazuje, oferta przedstawiona w tym sklepie jest bardzo szeroka, jeśli chodzi o drewniane zegarki. Nie miałam pojęcia, że stały się one aż tak popularne i modne. Najbardziej podoba mi się czarny drewniany zegarek męski ze skórzanym paskiem. Zegarek ten posiada sosnową tarczę, drewniane wskazówki i oryginalne, papierowe pudełko. Pasek został wykonany ze skóry licowej, a więc jest wysokiej jakości. Zegarek świetnie pasuje do różnego rodzaju stylizacji, zarówno do eleganckich, jak i bardziej swobodnych. Mąż prowadzi własna firmę i ma częsty kontakt  z klientami,dlatego bardzo dba o swój wizerunek. Zegarek kosztuje czterysta osiemdziesiąt pięć złotych i jest produkcji francuskiej. Jeżeli zakupię ten zegarek, to otrzymam rabat do wykorzystania w ciągu kolejnych trzech miesięcy na kwotę stu złotych. Myślę, że to prawdziwa okazja, z której grzechem byłoby nie skorzystać. Nie będę się już dłużej zastanawiać, tylko jeszcze dziś zamówię ten nietuzinkowy zegarek. Może sobie w przyszłym miesiącu tez taki kupię.

Zamówienie ma przyjść w ciągu najbliższych trzech dni roboczych. Będę czekać na ten zegarek z niecierpliwością, bo jestem bardzo ciekawa, jak on wygląda na żywo. Jeżeli nie byłabym zadowolona  zamówienia, to mogę odesłać zegarek spowrotem. Mam na to dwa tygodnie, wtedy otrzymam zwrot pieniędzy na konto bankowe. Dodatkowo, zostanie mi przyznany rabat w wysokości trzydziestu procent na kolejne zakupy w tym sklepie jubilerskim. Mogę go wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy, inaczej przepadnie.