Firma cateringowa na urodziny

Informacje wprost z tawerny

Firma cateringowa na urodziny

Czas szybko płynie i niestety doszło do tego, że za trzy miesiące obchodzę trzydzieste urodziny. W związku z tym jubileuszem postanowiłam wyprawić swoje urodziny zarówno dla rodziny, jak i znajomych. W końcu zawsze jest jakiś powód do świętowania. Postanowiłam urodziny zrobić w domu, ale bez przygotowywania posiłków, dlatego w tym celu poszukuję dobrej firmy cateringowej.

Smaczny i tani catering z Torunia

catering toruńZ racji tego, że moje mieszkanie jest dość małe postanowiłam wyprawić dwie imprezy zamiast jednej. Nie stać mnie niestety na wynajęcie sali, a na opłacenie restauracji, w której płaci się od talerzyka niestety mnie nie stać. Poszukiwania cateringu zaczęłam oczywiście od internetu wpisując w wyszukiwarkę catering toruń. Mieszkam na co dzień w Toruniu, więc musiałam ograniczyć się do tego miejsca. Zresztą dojazd z innej, nawet niedalekiej miejscowości na pewno zająłby dużo więcej czasu. Cateringów w Toruniu jest mnóstwo. Udało mi się znaleźć kilka, które miały dobre opinię pod względem jedzenia a zarazem były w niewygórowanej cenie. Postanowiłam do kilku z nich zadzwonić. Powiem szczerze, że nie wiedziałam, że catering toruń jest tak oblegany. Okazuje się, że w trzech pierwszych miejscach mieli zajęte te terminy, które brałam pod uwagę przy organizacji wydarzeń. Na szczęście się nie poddałam i kolejny catering toruń to już był strzał w dziesiątkę. Oba proponowane przeze mnie terminy mieli wolne.

Osoba, do której się dodzwoniłam jako czwartej była niezwykle miła i pomocna. Ceny według mojej opinii nie były wygórowane, więc postanowiłam od razu zrobić rezerwację bez szukania dalej. Widać, że catering toruń jest bardzo popularnym zapytaniem. Prawda jest taka, że wynajęcie cateringu to podobne koszty jak w przypadku gotowania samemu z tym, że jest dużo mniej pracy.