Firma oferująca trybuny sportowe na stadion

Informacje wprost z tawerny

Firma oferująca trybuny sportowe na stadion

Do naszej szkoły od niedawna przynależy również stadion. Dzięki uprzejmości miasta dostaliśmy pozwolenie, aby miejsce to było otwarte dla uczniów. Bardzo nas to cieszy, bo jako szkoła mieliśmy tylko małe boisko, gdzie nie było możliwości, by wszystkie dzieciaki mogły uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego. A te, które korzystały z boiska, często narzekały na złe warunki zarówno nawierzchni jak i tego, że to miejsce jest niebezpieczne.

Trybuny sportowe stadionowe super jakości

stadionowe trybuny sportoweNowe miejsce do zajęć to dla szkolnej społeczności ogromne wydarzenie. Od lat czekaliśmy na jakieś decyzje i chcieliśmy rozbudować nasze boisko, ale było za mało miejsca. Teraz kiedy możemy korzystać ze stadionu, wraz z miastem uzgodniliśmy, że przyda się lekki remont i przebudowa. Jeśli chodzi o nawierzchnię to jest wszystko w jak najlepszym porządku. Bardziej trzeba popracować nad odrębnym miejscem do lekkiej atletyki oraz zająć się trybunami. Wiadomo, że w szkolnych rozgrywkach z przyjemnością uczestniczą młodzi ludzie, zarówno ci, którzy czynnie biorą udział, jak i ci oglądający z trybun. Popytałem w środowisku sportowym, czy ktoś poleca jakąś firmę, która mogłaby wykonać dla nas stadionowe trybuny sportowe. Chodziło o to, by miejsc było sporo, dobrej jakości ale w korzystnej cenie. Te trzy aspekty były niezwykle ważne. W internecie przejrzałem oferty i napisałem do kilku firm. Po porównaniu co mają do zaoferowania z jednym z przedstawicieli takiej firmy umówiłem się na spotkanie. Pokazałem projekt naszego stadionu i opowiedziałem jaki efekt chcielibyśmy uzyskać. Po dopięciu wszystkich formalności jeśli chodzi o ofertę, udałem się z tym do dyrektora placówki. Jako że miałem kilka innych ofert, a ta była najkorzystniejsza, to udało się w szybki sposób przyklepać wybór firmy.

Tak naprawdę po trzech miesiącach trybuny już były gotowe do odbioru. Dla naszych uczniów było to ogromne wydarzenie. Wielu z nich od lat czekało na ten moment. W końcu mogliśmy zorganizować jakiś turniej czy zawody z udziałem publiczności. Nawet rodzice uczniów przyznali, że z chęcią przyjdą popatrzeć, jak ich pociechy radzą sobie z aktywnością fizyczną. Liczę, że dzięki tej inwestycji wzrośnie zainteresowanie lekcjami wychowania fizycznego w naszej szkole.