Firmy wynajmujące dmuchane zabawki

Informacje wprost z tawerny

Firmy wynajmujące dmuchane zabawki

 

Jedną z największych rozrywek dla dzieci w niemal każdym wieku jest możliwość beztroskiej zabawy. Jeżeli dostarcza ona przy tym dużo frajdy to tym lepiej, bo nasze dziecko jest zaabsorbowane zabawą na długie godziny. Warto jednak zadbać o to, aby taka rozrywka wiązała się z aktywnością fizyczną, a przede wszystkim również była dla dziecka bezpieczna. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie stanie się dziecku żadna krzywda. 

Dmuchane zabawki oraz tory przeszkód

dmuchany tor przeszkódJedną z typów zabaw, jakie uwielbiają współczesne dzieci są wszelkiego rodzaju duże dmuchane zabawki. Wśród nich możemy wymienić między innymi popularne zamki ze zjeżdżalniami, czy tory przeszkód. Na ogół możemy je spotkać na różnego rodzaju festynach, albo imprezach okolicznościowych organizowanych z myślą o dzieciach. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że taki stabilny dmuchany tor przeszkód, albo zamek możemy wypożyczyć na własną rękę od profesjonalnej firmy. Warto to zrobić zwłaszcza wtedy, gdy posiadamy odpowiednią ilość miejsca wokół domu i organizujemy przyjęcie dla większej grupy dzieci. Koszt wynajęcia takiej atrakcji zależy w znacznym stopniu od tego, jak duży typ atrakcji planujemy wynająć. Koszt wynajęcia niektórych z nich może wynosić około czterystu złotych za godzinę zegarową. Nie mniej jednak w przypadku mniejszych atrakcji możemy zapłacić nawet połowę tej ceny. Gdy zdecydujemy się wynająć daną rzecz na dłuższy okres czasu firmy zazwyczaj starają się zaproponować wtedy bardziej atrakcyjne warianty cenowe. Przykładowo, gdy dany tor przeszkód zostanie przez nas wynajęty na co najmniej sześć godzin zamiast płacić za godzinę najmu dwieście złotych płacimy sto pięćdziesiąt. W ten sposób wielu przedsiębiorców pragnie zainteresować klientów tego rodzaju ofertą. W przypadku imprez dla dzieci może się to okazać przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Dzieci będą na ogół bardzo dobrze bawiły się w takim miejscu, a my nie będziemy musieli ich stale pilnować.

Nie mniej jednak warto jest zadbać o odpowiednie umieszczenie tej atrakcji. Nie powinna znajdować się ona w pobliżu miejsc w naszym ogrodzie, które mogą okazać się potencjalnie niebezpieczne dla dziecka. Można wśród nich wymienić miejsca wyłożone kostką brukową, czy też takie, które zostały wysypane żwirem lub kamykami.