Gdzie w Warszawie odtruje się z alkoholu?

Informacje wprost z tawerny

Gdzie w Warszawie odtruje się z alkoholu?

Moja matka odkąd pamiętam miała problemy z piciem. Kiedy po ukończeniu 18 roku życia zdecydowałam się wyprowadzić z domu, została w nim całkowicie sama. Wtedy też zorientowała się, że ma problem z alkoholem. W końcu postanowiła się leczyć i przyszła do mnie po poradę. Zaoferowałam, że mogę jej opłacić i znaleźć miejsce, gdzie będzie mogła odtruć się z alkoholu i przejść terapię dla alkoholików. Zgodziła się na to, a ja musiałam jak najszybciej znaleźć dla niej dobre miejsce.

Wysłałam mamę na fachowe odtrucie alkoholowe

fachowe odtrucie alkoholowe - warszawaWiedziałam, że liczy się czas, ponieważ mama może w każdej chwili zapić i zrezygnować z chęci leczenia się, a warunkiem zapisania na odtrucie alkoholowe i terapię jest aktualna trzeźwość. Dlatego jeszcze przy niej zdecydowałam się poszukać jakiegoś miejsca w Warszawie, gdzie można fachowo odtruć się z alkoholu. Poszukiwania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: fachowe odtrucie alkoholowe – warszawa, i zaczęłam przeglądać wyniki. Bez problemu udało mi się znaleźć jedną prywatną klinikę dla alkoholików zajmującą się takimi przypadkami. Sprawdziłam warunki dostania się na odtrucie alkoholowe i zadzwoniłam na podany numer telefonu. Akurat mieli kilka wolnych miejsc, dlatego zapakowałam mamę w swój samochód i zawiozłam ją na miejsce. Klinika znajdowała się niedaleko mojego miejsca zamieszkania, dlatego nie musiałam zbyt długo jechać. Ta klinika oferowała naprawdę fachowe odtruwanie z alkoholu. Odtruwanie odbywało się bowiem po wykonaniu testów medycznych i pod okiem wybitnych lekarzy specjalistów. Następnie prosto po odtruci alkoholik zostaje przekazany do leczenia psychiatrycznego, które odbywa się pod okiem psychiatrów i psychologów w trybie całodobowym. Sam proces odtruwania trwa krótko jednak leczenie alkoholizmu jako choroby trwa całe życie. Na miejscu przekonałam się, że faktycznie jest to bardzo profesjonalne miejsce.

Zostałyśmy z mamą przyjęte bardzo serdecznie. Już wkrótce przekonałam się również o tym, że jest to bardzo rzetelne miejsce. Mama była bardzo zadowolona. Opowiadała, że podczas odtruwania fachowo i profesjonalnie się nią zajęto i cały czas był przy niej lekarz i psycholog wspierający. Byłam bardzo zadowolona, że znalazłam dla mojej mamy takie fachowe odtrucie alkoholowe w naszym mieście.