Gdzie znaleźć Trans 4.0?

Informacje wprost z tawerny

Gdzie znaleźć Trans 4.0?

Wybór rowerów turystycznych jest na rynku bardzo duży, toteż trudno się zdecydować na konkretnego producenta i konkretny model. Jednakże jeśli zależy nam na jednośladzie trekkingowym do dwóch tysięcy złotych, warto zapoznać się z ofertą firmy Kross.

Trekkingowa „czwórka” Trans od Krossa

turystyczny kross trans 4.0Jeżeli chcemy mieć jednoślad turystyczny, który posłuży raczej do rekreacyjnej jazdy lub niedalekich wypadów, to trzeba postawić na sprzęt ze średniej, a nie wysokiej półki. Bowiem nie będą potrzebne nam rozwiązania, jakie stosuje się w modelach stworzonych do jazdy w każdych warunkach pogodowych i terenowych. W Trans 4.0 znajdziemy pełne wyposażenie, to jest: komplet błotników, przednią i tylną lampę LED, podpórkę, tylny bagażnik z możliwością zainstalowania sakw podróżnych, a także osłonę na łańcuch. Jeżeli natomiast chodzi o osprzęt, to w całości pochodzi od najbardziej znanego, japońskiego producenta. Mamy do dyspozycji 21 biegów, dzięki czemu pokonywanie podjazdów i zjazdów będzie bardzo ułatwione. Natomiast warto wspomnieć o amortyzatorze z 50-milimetrowym skokiem, dzięki któremu pokonywanie nierówności, wybojów i krawężników stanie się dziecinnie proste. Jeżeli chodzi o hamulce to turystyczny Kross Trans 4.0 posiada klasyczne V-Brake, które są niezawodne na każdej powierzchni i w każdą pogodę. W tym modelu znajdziemy także sztycę podsiodłową, która jest odpowiedzialna za tłumienie drgań, co z kolei przekłada się na większy komfort jazdy, zwłaszcza w trudnym terenie. Koszt „czwórki” to 1800-1900 złotych, co jest ofertą konkurencyjną względem innych producentów, toteż nie ma się czemu dziwić, że jest to jeden z najpopularniejszych modeli w serii. Jeżeli poszukujemy dobrego roweru trekkingowego w rozsądnej cenie, to Trnas 4.0 jest propozycją skrojoną na miarę naszych oczekiwań. Warto też nadmienić, że rowery Kross kupimy najtaniej w sklepach internetowych, tam też oczywiście mamy największy wybór niezbędnych akcesoriów, jak kaski i ochraniacze.

Znaleźć dobry rower turystyczny wcale nie jest łatwo, jednakże, jak widać, jest to możliwe. Mimo, że konkurencja jest bardzo mocna, to oferty zagranicznych producentów nie są w stanie zagrozić pozycji Krossa na rynku, co potwierdzają badania sprzedaży, ustawiające tę polską markę na pozycji lidera już piąty rok z rzędu.