Hotel nad Jeziorem Białym

Informacje wprost z tawerny

Hotel nad Jeziorem Białym

Położona w województwie lubelskim miejscowość Okuninka jest świetną atrakcją turystyczną. Znajduje się nad Jeziorem Białym, które zachwyca niepowtarzalnym pięknem oraz staje się spotkaniem z naturą. Wiele osób wybiera właśnie to miejsce na spokojne spędzenie wakacji wraz z najbliższymi osobami.

Położenie pięknego hotelu

jezioro białe hotelNajwiększym zainteresowaniem wśród turystów przybywających do Okuninki cieszy się Jezioro Białe Hotel położony nad samym brzegiem jeziora jest niewątpliwie pięknym i luksusowym obiektem. Znajduje się zaledwie trzysta metrów od jeziora. Co roku odwiedza go miliony gości, aby móc wypocząć w tym nowoczesnym obiekcie architektonicznym. Do budynku przynależy ogromny plac zabaw dla dzieci oraz duży parking dla gości. Hotel otoczony jest zielenią oraz posiada przestronny taras z widokiem na jeziora. Na parterze umieszczono hol, rejestrację oraz restaurację czynną całą dobę, która kusi pięknym zapachem oraz zachęca do spróbowania tradycyjnych lokalnych potraw. Cały budynek liczy cztery piętra na których znajdują się pokoje dla gości. Do każdego z pokoi przynależy łazienka niezależnie od tego czy wybierzemy standardowy pokój czy też apartament. W całym obiekcie dostępna jest również bezpłatna bezprzewodowa sieć WiFi oraz klimatyzacja, która staje się ogromnym udogodnieniem szczególnie podczas okresu wakacyjnego, a więc wysokich temperatur. Nowoczesny design całego obiektu zachwyca wszystkich klientów.

Dogodne położenie hotelu sprawia, że wiele osób korzysta z tego miejsca. Jest ono nie tylko gwarancją wygody i luksusu, ale również pretekstem do zrelaksowania się w otoczeniu pięknej zieleni oraz błękitu jeziora. Niewątpliwie bliski kontakt z naturą pozwala na ukojenie zmysłów oraz zapomnienie o problemach dnia codziennego.