Hurtownia oryginalnych części samochodowych

Informacje wprost z tawerny

Hurtownia oryginalnych części samochodowych

Długo myśleliśmy nad głównym tematem ekipy i w końcu doszliśmy do wniosku, iż będą nim japońskie samochody sportowe. W końcu, miały one najwyższe osiągi i były niezawodne, zwłaszcza że wcale nie kosztowały przesadnie dużo. Co lepsze, każdy z nas mógł bez problemu wymienić co najmniej jeden model, którzy przypadł mu do gustu, więc postanowiliśmy właśnie takimi samochodami jeździć na pokazach.

Sprowadzane części do japońskich samochodów sportowych

hurtownia części do samochodów japońskichSzybko jednak przekonaliśmy się, że wybór samochodów wiązał się z niemałymi trudnościami dla ekipy, bo części zamienne do nich nie były dość często spotykane, zwłaszcza do wozów sportowych o bardzo dużych osiągach. Oczywiście, można było dostać zamienniki, ale takie części strasznie ucinały osiągi i nieraz wymagały przeróbek, a taka opcja była dla nas nie do przyjęcia. By zapewnić sobie stałe źródło części zamiennych, niewątpliwie potrzebnych do samochodów służących głównie do jazdy wyczynowej, zaczęliśmy szukać porządnej hurtowni lub importera japońskich części. Okazało się, iż w naszym mieście działała hurtownia części do samochodów japońskich, głównie osobowych, jednak po dłuższej rozmowie z pracownikami hurtowni okazało się iż sprowadzanie podzespołów do wozów sportowych nie będzie za dużym problemem, a koszty spokojnie mogliśmy zamknąć w ustalonym limicie budżetu.

Importer współpracował z producentami od bardzo dawna, więc nie było nigdy problemu z dostępnością części, a większość podzespołów była na miejscu już po około tygodniu od złożenia zamówienia. Jako że części potrzebowaliśmy całkiem dużo, udało nam się zmieścić w kwocie hurtowej, która zapewniała nam darmową dostawę do warsztatu, co pomagało nam zaoszczędzić bardzo dużo czasu, który mogliśmy przeznaczyć choćby na tuning samochodów.