Innowacyjne techniki reklamowe

Informacje wprost z tawerny

Innowacyjne techniki reklamowe

Atrakcyjna reklama przekłada się bezpośrednio na skuteczność przekazu – wyeksponowane grafiki i treści błyskawicznie przyciągają uwagę klientów. Stąd firmy skłaniają się coraz częściej ku oryginalnym technikom marketingowym, które proponują agencje reklamowe.

Zastosowanie liter przestrzennych w reklamie

litery przestrzenne chorzówW kampaniach reklamowych niemałe znaczenie mają reklamy zewnętrzne, które umieszczane są w różnych puntach miasta. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest także montaż reklamy na elewacji budynku. W zależności od strategii marketingowej realizowane są różnego rodzaju szyldy i tablice, plakaty wielkoformatowe, oraz zaawansowane technologicznie ekrany LED. Warte uwagi są również reklamy przestrzenne, które w oryginalny sposób wyróżniają się na tle innych ofert. Nowoczesne litery przestrzenne Chorzów wykonuje w różnych wymiarach i kształtach. Duży potencjał mają napisy podświetlane – w konstrukcji uwzględniane są moduły LED. Litery mogą być podświetlone z różnych stron, co pozwala na osiągnięcie najkorzystniejszego efektu. Reklamy 3D jak najbardziej przystosowane są do zmiennych warunków pogodowych. Każda z takich konstrukcji wykonywana jest z trwałych materiałów, m.in. ze styroduru, plexi oraz  PCV. Aby cały projekt gwarantował maksymalną wytrzymałość stosowane są również profile aluminiowe. Napisy przestrzenne wykorzystywane są na co dzień przez wiele branż, ponieważ taki typ reklamy świetnie nadaje się do personalizacji i może być użytkowany przez wiele lat.

Oryginalne reklamy outdoor zdecydowanie wyróżniają się na tle innych technik marketingowych. Nośniki reklamowe umieszczane są zwykle na ścianach budynków oraz w ruchliwych miejscach – np. w miejscach związanych z komunikacją publiczną, przy galeriach handlowych czy na parkingach.