Jak wygląda Kross Lea R4?

Informacje wprost z tawerny

Jak wygląda Kross Lea R4?

Rowery górskie ze stajni Krossa, cechują się projektem dopracowanym w najmniejszych szczegółach. Rowery damskie to zdecydowanie jedna z najlepszych ofert w szerokiej palecie tej firmy. Warto zwrócić tu uwagę na serię Lea, która zdecydowanie wybija się ponad przeciętność. 

Stylowy Lea R4 od Krossa 

kross lea r4W przeciwieństwie do niższych modeli Lea, R4 wyposażono w hydrauliczne hamulce tarczowe, które są znacznie mocniejsze i bardziej wydajne na każdym rodzaju powierzchni i niezależnie od aktualnie panujących warunków atmosferycznych. Jednak warto również zwrócić uwagę na ramę, która jest odpowiednio wyprofilowana i dopasowana tak, by ułatwić wsiadanie i zsiadanie z roweru. Lea R4 jest jednośladem do jazdy rekreacyjnej, jednakże sprawdzi się też w znacznie bardziej zaawansowanym i wymagającym terenie. Kross Lea R4 to także markowy napęd z mocną, tylną przerzutką. Trzeba też wspomnieć o świetnie wyprofilowanej, lekkiej ramie, która jest bazą tej konstrukcji, wsparta jest ona kołach w rozmiarze dwudziestu siedmiu i pół cala, co w przypadku damskich rowerów jest niemal standardem. Koszt tego jednośladu to niecałe tysiąc sześćset złotych, co w porównaniu z ofertami konkurencji, jest ceną bardzo atrakcyjną. Lea R4 to również bardzo efektowny design, stworzony zgodnie z oczekiwaniami damskiej części fanów rowerowego szaleństwa. Walor estetyczny jest tu bardzo istotny, gdyż dla niemałej części kobiet, ma on pierwszorzędne znaczenie. Lea R4 jest dostępny w trzech rozmiarach: XS,S oraz M. 

Ten model, jak i inne z oferty Kross możemy nabyć w sklepie firmowym producenta. Oprócz jednośladów znajdziemy tam też akcesoria, jak rękawice rowerowe, kaski ochronne, a także dedykowaną każdej cyklistce, firmową odzież sportową bardzo wysokiej jakości.