Jak zadbać o regenerację włosów?

Informacje wprost z tawerny

Jak zadbać o regenerację włosów?

Mówi się, że włosy podobnie jak paznokcie są u kobiet jej wizytówką. Jeśli są one zawsze lśniące, zadbane, zdrowe i mocne oznacza to, że ta dba o siebie. Jednak w dzisiejszych czasach o włosy dbają nie tylko panie, ale również panowie. To tłumaczy wysyp wielu miejsc dedykowanych właśnie płci męskiej, gdzie mogą zadbać nie tylko o swoje włosy ale również o brodę. W społeczeństwie rośnie świadomość dbania o siebie. 

Dobry szampon do włosów – dr Konopka 

dr konopka szamponPolacy sięgają coraz częściej po kosmetyki nie zawierające różnego rodzaju niepożądanych substancji takie jak sztuczne barwniki, sylikony czy substancje, które powszechnie uznawane są za silnie myjące – mogą one bowiem powodować reakcje alergiczne. Dlatego też na półkach aptek jak również wielu drogerii oraz sklepów znajdujących się w sieci zaczął pojawiać się produkt hitowy, jakim jest dr konopka szampon regeneracyjny. Taka silna, pochodząca z natury odbudowa przyda się szczególnie naszym włosom po zimie. Częste zmiany temperatur – wychodzenie z ciepłych pomieszczeń na zimny dwór i odwrotnie sprawia, że włosy matowieją i tracą swój blask. Ich kondycja pogarsza się i trzeba zadbać o to, by na wiosnę znów można było pochwalić się blaskiem i zdrowymi włosami. Warto także pomyśleć o odpowiednim nawilżeniu włosów. W tym również pomogą nam szampony dr Konopka, bowiem ich asortyment stale się poszerza. 

Dzięki temu kilkoma kosmetykami o naprawdę dobrym składzie możemy poradzić sobie z szeregiem problemów. Warto jest zastanowić się nad tym, czy w tym momencie używamy skutecznych i naturalnych kosmetyków dla naszych włosów. To tyczy się również panów. Jeśli szampony mają dużo substancji obciążających włosy będą znacznie szybciej się przetłuszczać i źle wyglądać. A to jest przecież efekt niepożądany.