Kiedy warto kupować domki mobilne na cały rok?

Informacje wprost z tawerny

Kiedy warto kupować domki mobilne na cały rok?

Budownictwo niewielkich rozmiarów cieszy się ogromną popularnością. Małe mieszkania tzw. mikro są coraz bardziej popularne. Jednak małe mieszkania to nie wszystko. Do łask wracają domki mobilne typu holenderskiego. Sprawdź, jakie rozwiązania oferuje producent domków mobilnych całorocznych na małej działce.

Na jakie domki całoroczne możesz się zdecydować? 

producent domków mobilnych całorocznychW przypadku małych domków na kołach możesz liczyć na skromny domek o małej powierzchni od 24,5 m² do 56 m². Prawie każdy producent domków mobilnych całorocznych ma swoim katalogu modele o kwadratowym kształcie. Aby małe mieszkanka można było łatwo transportować pod podłogą umieszcza się metalowy stelaż wraz z kołami. Dzięki czemu domek śmiało możesz przenosić z miejsca na miejsce. Rozstaw okien oraz kolor elewacji zależy od producent domków mobilnych całorocznych albo indywidualnego zamówienia klienta. 

 

Jak producent buduje domki mobilne całoroczne? 

W przypadku budowy tak małej konstrukcji nie wymaga się dużej liczmy pracowników. Produkcja domku zajmuje zaledwie kilka dni. Proces zaczyna się od stalowej ramy, która jest podstawą naszego szkieletu. Jak deklaruje producent domków mobilnych całorocznych rama stalowa musi być odporna przed korozją. Jeśli chodzi o szkielet dachu zwykle jest to konstrukcja drewniana przykryta blachodachówką. Podłoga składa się legar drewnianych. Cały dom otacza płyta OSB zabezpieczona wełną mineralną. 

Właśnie tak wykonuje się domki całoroczne o mobilnej konstrukcji. Stan domku pod klucz nie jest jedyną opcją. Często w swoich katalogu producent domków mobilnych całorocznych zapewnia niezbędne wyposażenie. Taka opcja pozwalana na posiadanie domku z pełnym umeblowaniem. Zwykle wyposażenie domków mobilnych składa się z: aneksu kuchennego oraz łazienki.