Klasyczne telefony w odświeżonej formie

Informacje wprost z tawerny

Klasyczne telefony w odświeżonej formie

 

Rozwój telefonów komórkowych nabrał niesamowistego tempa w ciągu ostatniej dekady. Znaczna większość ludzi nadąża za tym postępem i korzysta z licznych dobrodziejstw, które dostarczają nam smartfony. Mimo wielu zalet, jakie oferują obecne telefony, nie są one wolne od wad. Te wady, dla niektóych, są kluczowe.

Baterie w telefonach Maxcom wytrzymują kilkanaście dni

maxcom bateriaPolska firma, produkująca telefony komórkowe wyspecjalizowała się w pewnej niszy. Sami, często reklamują swoje telefony jako „urządzenia dla seniorów”. Posiadają oni w swojej ofercie dużo telefonów ze specjalnymi udogodnieniami dla osób straszych. Większe, czytelniejsze menu, ograniczona ilośc funkcji, prostrsza obsługa i fenomenalny akumulator. W telefonach maxcom bateria bez problemów wytrzymuje tydzień i więcej na jednym ładowaniu. W obecnych czasach, może to brzmieć jak abstrakcja. Topowe smartfony, często nie potrafią uciągnąć intensywnego roboczego dnia. Natomiast zupełnie inną kwestią jest, że klienci polskiej firmy to świadomi konsumenci, którzy wiedzą dokładnie czego oczekują od telefonu. Nie potrzeba im dostępu do kilkunastu milionów aplikacji, ultra szybkiego internetu w telefonie czy aparatu na poziomie bezlusterkowców. Maxcom nie chciał wynaleść koła na nowo – stworzyli jakościowe produkty, które spełniają oczekiwania określonych klientów. Jeżeli szukamy telefonu jak za dawncyh lat, w odświeżonej i ulepszonej formie, który przede wszsytkim ma służyć do rozmów telefonicznych, lepszego wyboru nie ma.

Wielu zapewne uznało by takie klasyczne telefony jako relikt oraz coś, co nie nadaje się do codziennego użytku. Warto natomiast pamiętać, że są ludzie, którzy nie chcą się dostosować do smartfonów, są one zbyt skomplikowane, przeładowane funkcjami. Nie jest to duża grupa i najczęściej są to osoby starsze, natomiast wspaniałe jest to, że maxcom dostarcza im produkty takie, jakie oczekują!