Komfortowa przyczepka marki Thule

Informacje wprost z tawerny

Komfortowa przyczepka marki Thule

Dzieci do pewnego wieku są niemalże nierozłączne z rodzicami i chcą wszędzie z nimi chodzić. Warto z dzieckiem spędzać czas w różnorodny sposób, aby miało możliwość poznania świata z każdej perspektywy. Jeżeli lubimy jeździć na rowerze, to nie musimy z tego rezygnować kiedy mamy małe dzieci, bo one chętnie pojadą z nami. Musi mieć jedynie specjalną przyczepkę do roweru.

Co posiadają dobre przyczepki Thule?

przyczepka marki thulePoza klasycznym wózkiem, malucha możemy nosić w nosidełku, wozić w specjalnym foteliku rowerowym, lub w przyczepce. Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, ale najlepsza jest przyczepka marki Thule, którą możemy doczepić do każdego modelu roweru, albo po małym demontażu, możemy z nią biegać. Może ona spełniać nie tylko funkcję praktycznej przyczepki, ale też lekkiego wózka do biegania. Firma Thule jest znana na naszym rynku już od wielu lat, a jej produkty możemy bardzo często spotkać na ulicy, gdyż zaufało jej już wielu klientów. Przyczepki poruszają się na czterech, lub trzech kołach w zależności od wyboru modelu. Dwa tylne są zamontowane na stałe do jazdy na wprost, natomiast przednie są skrętne i umożliwiają wykonanie pełnego obrotu, który pozwala na łatwe manewrowanie nim. Przyczepka jest dostępna w wersji dla jednego, lub dwója dzieci. W miękkim siedzisku wyłożonym specjalną pianką, znajdują się pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami przeciwdziałającymi otarciom. Maluchy w środku mają sporo miejsca na nóżki i ewentualne zabawki, które będą chciały ze sobą zabrać. Oparcie siedziska posiada funkcję regulacji, dzięki której maluch może się położyć i przespać podczas przejażdżki. Na wysokości główki znajdują się zagłówki, które chronią dziecko przez ewentualnymi urazami głowy w przypadku zderzenia. Poszycie zostało wykonane z nieprzemakalnego materiału, który po bokach posiada otwory pełniące funkcję okien.

Wielu rodziców kupuje przyczepkę firmy Thule jako drogi wózek, ponieważ na co dzień jeżdżą klasyczną spacerówką, a do biegania, czy jazdy na rowerze wykorzystują przyczepkę. Nie jest to konieczne ponieważ przyczepka może być wykorzystywana na wiele sposobów, bo posiada wyposażenie klasycznego wózka. Producent zadbał dużą ilość schowków i kieszonek oraz o pojemnik na różne bagaże pod siedziskiem.