Kompleksowe leczenie uzależnień

Informacje wprost z tawerny

Kompleksowe leczenie uzależnień

Nałogi to problem z którym zmaga się wiele osób niezależnie od wieku czy też zajmowanej pozycji społecznej. Jeszcze do niedawna ze słowem tym kojarzył się nam alkohol, papierosy czy też narkotyki. W ostatnim czasie jednak coraz częściej słyszy się o uzależnieniach od internetu, telefonu, zakupów i wielu innych sprawach związanych z codziennym funkcjonowaniem.

Terapia finansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia

terapia uzależnień NFZUzależnienie to stan w którym kontakt z pewną substancją lub zjawiskiem sprawia nam przyjemność. To stan w który wchodzimy bardzo szybko, natomiast wyjście z niego sprawia ogromny problem. Samo rozpoznanie uzależnienia sprawia ogromny problem, ponieważ osoba dotknięta nim najczęściej nie zdaje sobie z tego sprawy. Wręcz przeciwnie, nie widzi problemu i bez skrupułów brnie w chorobę. Jedynym wyjściem z sytuacji jest prawidłowe rozpoznanie i skuteczne leczenie. Jeśli interesuje nas terapia uzależnień NFZ w całości sfinansuje każdy etap naszego leczenia. Począwszy od rozpoznania, poprzez detoksykację, leczenie farmakologiczne aż do psychoterapii. Z leczenia możemy korzystać w poradniach, dziennych ośrodkach leczenia uzależnień oraz całodobowych ośrodkach leczenia uzależnień. O rodzaju terapii oraz jej długości decydują specjaliści. Po zakończonym leczeniu możemy korzystać z różnego rodzaju terapii proponowanych przez grupy wsparcia. Organizowane przez nich spotkania pomagają wytrwać w abstynencji.

Uzależnienie to problem z którym zmaga się wiele osób w różnym wieku. Możemy je skutecznie leczyć w specjalistycznych poradniach i ośrodkach całodobowych. Leczenie jest całkowicie bezpłatne. Aby z niego skorzystać wystarczy znaleźć kontakt za pomocą przeglądarki internetowej lub ogłoszeń w mediach. Mamy zapewnioną całkowitą dyskrecję i stu procentową skuteczność.