Kosmetyki koreańskie dla każdego rodzaju skóry

Informacje wprost z tawerny

Kosmetyki koreańskie dla każdego rodzaju skóry

Ze względu na posiadanie wrażliwej cery w swoim życiu testowałam już naprawdę wiele firm kosmetycznych. Niestety większość kosmetyków nie działała na mnie tak, jak obiecywali producenci do czasu, aż nie odkryłam koreańskich maseczek na twarz, dzięki którym rozpoczęła się moja przygoda z tego typu produktami.

Wysokiej jakości kosmetyki koreańskie

sklep z koreańskimi kosmetykamiKażda kobieta, która ma cerę wrażliwą doskonale wie, jak ciężko czasami jest dostać kosmetyk, który nas nie uczuli, lub po prostu nie wywoła armagedonu na twarzy. Niestety w większości przypadków nowe produkty, jakie testujemy to kwestia loterii – albo coś zadziała poprawnie, albo wręcz przeciwnie i jedynie nam zaszkodzi. Szukałam już rozwiązania u wielu firm i czytałam wiele artykułów z polecanymi kosmetykami dla mojej skóry, aż w końcu odkryłam sklep z koreańskimi kosmetykami i od tamtej pory nie kupuję już nigdzie indziej. Na początku zdecydowałam się przetestować kilka maseczek nawilżających na twarz, oraz jedną na wągry. Ze względu na bardzo niską cenę produktów nie robiłam sobie zbyt wiele nadziei nawet po tym, jak przeczytałam mnóstwo pozytywnych opinii. Było to dla mnie zatem ogromne i oczywiście pozytywne zaskoczenie, kiedy okazało się, że wszystkie maseczki zadziałały tak, jak powinny i nie wywołały najmniejszych podrażnień na mojej buzi. Od tamtego momentu zaczęłam również eksperymentować z innymi produktami koreańskimi, takimi jak pianki do twarzy, czy peelingi i wszystkie zdały swój egzamin śpiewająco. 

Jednym z największych moich odkryć względem koreańskich kosmetyków był sławny już obecnie krem BB, czyli podkład o konsystencji kremu, który okazał się być dla mojej cery prawdziwym hitem. Ciężko jest bowiem w tradycyjnych, stacjonarnych drogeriach znaleźć podkład, który tak świetnie zakrywałby wszelkie niedoskonałości na twarzy, a jednocześnie nie był ciężki. Krem BB idealnie wtapia się w skórę i utrzymuje na niej cały dzień.