Krakowskie busy do Belgii

Informacje wprost z tawerny

Krakowskie busy do Belgii

Zaproszenie na wyjazd do Belgii spadło na nas niespodziewanie, a nie bardzo mieliśmy możliwość odmówić, gdyż zapraszała nas drużyna od dawna pojawiająca się na naszych imprezach. Nie wypadało więc nie pojawić się na ich imprezie, choć jak to czasem się zdarzało, nie obyło się bez problemów organizacyjnych, a mianowicie transportu.

Przewóz osób do Belgii

busy do belgii z krakowaData wyjazdu zbiegła się niestety z urlopem jedynej osoby w drużynie, która posiadała samochód na tyle duży żeby pomieścić nas wszystkich razem ze sprzętem. Przelot samolotem czy jazda autokarem odpadała, bo za przewóz tak dużego majdanu jak nasz zapłacilibyśmy fortunę, a już sama cena biletów spowodowała poważne zastanawianie się nad odwołaniem wyjazdu. Tylko czystym przypadkiem wpadliśmy na ofertę lokalnego przewoźnika prowadzącego busy do Belgii z Krakowa. Oprócz normalnego przewozu osób, istniała możliwość wynajmu busa pod konkretny wyjazd, i była to bodaj najlepsza opcja dla nas, bo cała drużyna zajmowała bodaj trzy czwarte miejsc w samochodzie, a reszta była przeznaczona na sprzęt. Łączny koszt nie był więc o wiele wyższy niż normalny przejazd, a po rozłożeniu na kilkanaście osób, okazywał się zaskakująco niski. Przewoźnik nie miał żadnego problemu z transportem dużego bagażu w obie strony, szczególnie gdy usłyszał jaki jest cel podróży. Zamówiliśmy więc przejazd w obie strony, gdyż wyjazd miał trwać tylko trzy dni. Zaskoczyła nas przede wszystkim punktualność kierowców.

Busy były na miejscu o umówionej godzinie bez absolutnie żadnych opóźnień, a kierowcy znali bardzo dobrze trasy i omijali najbardziej uczęszczane drogi, jadąc trasami które były najszybsze do pokonania. Sam bus był nowoczesny i wygodny, więc długa trasa nie była szczególnie męcząca, zwłaszcza że postoje były na życzenie, w dowolnym momencie.