Księga gości – hit czy kit?

Informacje wprost z tawerny

Księga gości – hit czy kit?

Planując własne wesele, ma się na głowie niezliczoną ilość spraw, które są ważniejsze od drugich. To, jak zorganizować idealne wesele, zależy przede wszystkim od koncepcji pary młodej. Wśród różnorodnych pamiątek, wciąż na weselach można spotkać się z księgą gości. 

Dlaczego warto mieć księgę gości?

księga gości personalizowanaPrzede wszystkim – jest to niesamowita pamiątka, która przypomni o wszystkich wydarzeniach, które zadziały się podczas tego wyjątkowego dnia. Napisane życzenia oddają znacznie więcej emocji i ciepłych uczuć niż jakiekolwiek inne prezenty. Po latach zapisane teksty nabiorą jeszcze więcej mocy i wracanie do nich zapewni sentymentalną wycieczkę w przeszłość. W tym wypadku ciekawym wyborem może okazać się księga gości personalizowana, która dostępna jest w różnorodnych wzorach i kolorystyce. Księgi te wykonane są bardzo solidnie, co wpłynie na ich długowieczność. Na rynku pojawiła się również nowoczesna księga gości. Polega ona na zrobieniu sobie zdjęcia i wklejeniu go bezpośrednio do księgi. Aby ułatwić cały proces, takie zdjęcia uczestnicy wesela powinni móc w miarę możliwości zrobić sobie sami. Wpływa to przede wszystkim na pozytywną atmosferę oraz na większą frajdę. Kosztowniejszym, lecz równie ciekawym sposobem na zdjęcia jest użycie polaroida. On po zrobieniu zdjęcia, od razu je drukuje, więc można je szybko wkleić do takiej księgi. Co nie zmienia faktu, że większość osób i tak korzysta z tradycyjnych, pisanych ksiąg, które wciąż budzą wysoką popularność i wcale nie są drogim wydatkiem.

Różnorodne pamiątki weselne pozwolą na możliwość powrócenia do tych pięknych dni niezależnie od dnia ani godziny. Dla osób szczególnie sentymentalnych taki rodzaj upominków okaże się najlepszym pomysłem. Fotografie jak i księga gości to must have idealnego wesela.