Markety budowlane oferują projekt i wizualizację kuchni

Informacje wprost z tawerny

Markety budowlane oferują projekt i wizualizację kuchni

Wybierając się dzisiaj na zakupy do supermarketu budowlanego można się nieźle zdziwić. Okazuje się, że dwa największe markety budowlane bardzo mocno rywalizują dzisiaj o klientów szukających pomysłów na wykończenie kuchni i łazienek. To oczywiście nie budzi zdziwienia. Natomiast to, że można w tych marketach zobaczyć po kilkanaście w pełni urządzonych pomieszczeń może już budzić zdziwienie każdego klienta. To chyba najlepszy sposób na przyciągnięcie uwagi ludzi, którzy urządzają swoje domy i mieszkania.

Projektanci w markecie oferują trójwymiarowe wizualizacje

trójwymiarowa wizualizacja kuchni - lublinTo, że można obejrzeć sobie imitacje urządzonych kuchni i łazienek w markecie budowlanym to jeszcze nie wszystko. Markety poszły o krok dalej i zatrudniły profesjonalnych projektantów wnętrz. Każdy klient, który chce zrobić sobie w domu remont łazienki albo urządza ją od zera może od razu na miejscu wszystko zaprojektować. Projektant przygotuje dokładny projekt, którego końcowym etapem będzie pokazana klientowi na komputerze trójwymiarowa wizualizacja kuchni – Lublin to miasto, w którym markety jako pierwsze w Polsce wprowadziły takie udogodnienia dla swoich klientów. Wróćmy jednak do tego projektu, który wykona dla nas pracujący dla marketu projektant. Taki projekt możemy mieć zupełnie za darmo, ale jest tylko jeden warunek – wszystkie materiały do wykończenia wnętrz trzeba zakupić od razu w markecie. Trzeba przyznać, że jest to bardzo korzystna i uczciwa propozycja. Za sam projekt kuchni u profesjonalnego projektanta trzeba by zapłacić około tysiąca złotych. Tyle więc zaoszczędzamy od razu zanim zaczniemy jeszcze kupować potrzebne nam materiały. Chyba każdy, kto ma w planach remont kuchni lub jej urządzanie w nowym domu czy mieszkaniu, powinien wybrać się do najbliższego marketu budowlanego. Jedna wizyta w markecie rozwiązuje wszystkie kwestie związane z urządzeniem kuchni.

W naszym kraju projektowanie wnętrz w markecie budowlanym jest ciągle jeszcze dużą nowością. Wystarczy jednak wejść do takiego wielkopowierzchniowego sklepu, żeby zobaczyć jak pięknie może wyglądać kuchnia albo łazienka. A to tylko kilka ciekawych pomysłów i inspiracji, które można przekuć we własny projekt. We wszystkim pomogą nam projektanci, którzy od razu mogą przygotować dla nas wizualizację zaprojektowanych wnętrz.