Maty z bambusa na podłogę

Informacje wprost z tawerny

Maty z bambusa na podłogę

Jaka mata z bambusów na podłogę będzie dobra do sauny lub łazienki? Właśnie stoimy przed takim wyborem. Jak do tego doszło i do jakich wniosków doszliśmy wspólnie z mężem i całą rodziną. Otóż zaczęło się od budowy domu jednorodzinnego dla całej naszej rodziny.

Jakie maty bambusowe będą dobre na podłogę?

mata bambusowa podłogowaPo budowie całego naszego domu jednorodzinne przyszedł czas na dodatki. I tak pierwsze co zdecydowaliśmy się na budowę przydomowej sauny dla całej rodziny. Jesteśmy wielbicielami sauny, co tydzień w każdą sobotę albo niedzielę jeździmy na sesje w saunie. Wybieramy duże SPA, które posiada różne rodzaje saun. Korzystaliśmy już z wielu zabiegów w saunie. Przez wiele lat użytkowania wybraliśmy już doskonałym dla nas temperaturę oraz wilgotność powietrza. Teraz jak już wspomniałam we wstępnie stoimy przed wyborem nowej maty bambusowej na podłogę do naszej sauny. Taka mata bambusowa podłogowa występuje w wielu wariantach. Można kupić różne modele od różnych producentów. Jeśli chcemy kupić wersje budżetową możemy zamówić matę bambusową na podłogę do sauny w Chinach. Tam znajdziemy najtańsze modele, które są dedykowane do każdej sauny, zarówno fińskiej, jak i parowej. Dodatkowo, co jest nowością możemy wybrać sobie kolor takiej maty. Co ważne, farby, które są stosowane do malowania mat bambusowych na podłogę w saunie są wodoodporne, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, że coś stanie się z farbą.

Po kilku tygodniowych poszukiwaniach nowej maty podłogowej w końcu zdecydowaliśmy się na jeden z modeli. Chcieliśmy zakupić przede wszystkim bardzo dużą matę z bambusów, ponieważ nasza sauna jest duża. Chciałam, aby zajmowała ona większość podłogi, od drzwi wejściowych aż do ławki, która przeznaczona jest dla użytkowników naszej sauny.