Najmodniejsze srebrne kolczyki na sztyfcie

Informacje wprost z tawerny

Najmodniejsze srebrne kolczyki na sztyfcie

Początki biżuterii sięgają dawnych wieków. Zawsze zdobiła głowy najzamożniejszych i władców. Wykonana z najdroższych kruszców, ze złota i srebra, pożądana przez lud, zarezerwowana była tylko i wyłącznie dla ludzi o wysokim statusie społecznym, bogaczy i głów państwa. Dzisiaj jej rola trochę się zmieniła, w dalszym ciągu jest symbolem majętności ale stała się dobrem luksusowych dostępnych dla szerszej grupy zainteresowanych.

Srebrna biżuteria modowa

srebrne kolczyki sztyftPiękne wzory dostępne w wielu salonach jubilerskich kuszą przepychem, finezją wzorów i bogatym asortymentem wyrobów. Technologie pozwalają tworzyć piękne dzieła jubilerstwa wykorzystując zdolności artystyczne projektantów sztuki biżuteryjnej. Wśród szerokiej gamy biżuterii mamy bogaty asortyment naszyjników, bransoletek, pierścionków i kolczyków. Wykonane ze złota, srebra czy stali szlachetnej są piękną oprawą kobiecej urody i wdzięku. Bardzo popularne są wyroby ze srebra, ich duży wybór i różnorodność wzorów oferowana w licznych kolekcjach umożliwia odnalezienie własnego indywidualnego stylu. Firmy jubilerskie prześcigają się w oferowaniu najróżniejszych i unikatowych kolczyków. Ogromny wybór kolczyków, a zwłaszcza srebrne kolczyki sztyft mają liczną rzeszę fanek. Drobne i delikatne kolczyki świetnie nadają się do codziennych stylizacji, zdobione maleńkimi kamieniami kolorowymi i cyrkoniami rozświetlają i dodają gracji klasycznym ubraniom. Zapięcie na sztyft jest bardzo wygodne i praktyczne. Świetnie się sprawdza przy bardziej sportowym trybie życia, gdyż jest niezawodne i mało widoczne. Większe, bardziej stylowe kolczyki srebrne z zapięciem na sztyft będą idealnie wpasowywać się w wykwintne i eleganckie stylizacje na specjalne okazje. Srebro idealnie pasuje do każdego typu urody, jego metaliczna i chłodna barwa nadaje biżuterii szlachetności i klasy. Srebro często bywa pokryte oksydą lub rodem. Dzięki oksydzie przy wzorach finezyjnych, bogato zdobionych, wykonanych z dużą precyzją otrzymujemy efekt stylowej biżuterii art deco, przypominającej tą z ubiegłej epoki, noszonej przez wyższe sfery na specjalne okazje. Natomiast rodowanie nadaje szlachetniejszej barwy, biżuteria się nie utlenia i nie ciemnieje. Łatwiej ją pielęgnować i utrzymać w dobrej formie bez konieczności częstego czyszczenia.

Kolczyki srebrne mogą przybierać najróżniejsze formy i kształty. Wiele sklepów jubilerskich oferuje szeroki wachlarz kolekcji różniących się stylem, sposobem i techniką wykonania, zastosowaniem dodatkowych elementów ozdobnych i użytecznością. Kobiety w każdym wieku odnajdą odpowiadające stylowi życia i upodobaniom modowym odpowiedni model biżuterii, a przede wszystkim modne i świetne kolczyki srebrne zapinane na praktyczny sztyft.