Najpiękniejsze wesele na świecie!

Informacje wprost z tawerny

Najpiękniejsze wesele na świecie!

 

To było najładniejsze wesele, na którym byłam. Najważniejsza w tym wszystkim była miłość, która ogarniała młodą parę. Młodzi byli w sobie tak bardzo zakochani, zapatrzeni głęboko w oczy. Pragnęli tego samego i oboje wymówili sakramentalne tak. Nie można było powstrzymać łez wzruszenia.

Ślub i wesele najważniejszym dniem młodej pary

wesele lubuskieJuż w kościele wszystko wskazywało na to, że będzie to bardzo udana uroczystość. Panna młoda była pięknie ubrana w białą suknie z trenem oraz bardzo długim welonem, który niosły małe dziewczynki. Posiadała do tego śliczne kwiaty w kolorze niebieskim, takim jak kolor jej oczu. pan młody nie mógł od niej oderwać oczu. Gdy uroczystość się skoczyła, wszyscy pojechali do restauracji, by tam móc cieszyć się z okazji wstąpienia w związek małżeński młodej pary. Wesele było niezwykle udane. Nikt nie narzekał ani na jedzenie, ani na muzykę. Sala weselna była fantastycznie ozdobiona. Mimo, iż była to już jesień, było bardzo ciepło. Wystrój sali był w kolorze czerwono-złotym. To barwy jesieni. Nigdy nie widziałam piękniejszego wystroju. Para młoda na weselu pięknie się zaprezentowała podczas pierwszego tańca tańcząc do romantycznej piosenki. Potem rozpoczęło się tradycyjne, polskie dostojne wesele Lubuskie ma wielu muzyków, którzy potrafią pięknie zagrać w takt rytmów weselnych, jednakże ten zespół był chyba najlepszy, a proszę mi uwierzyć – byłam na wielu weselach. Najbardziej smakowało mi jedzenie, które podawane było w fantastyczny sposób.

Niewątpliwie było to najpiękniejsze wesele, na jakim kiedykolwiek byłam. Sama miałam w oczach łzy wzruszenia. Pewnie zastanawiacie się dlaczego, otóż dlatego, że to było właśnie moje wesele. Mój ślub i moje wesele jedyne w swoim rodzaju, takie jak właśnie sobie wymarzyłam. Nigdy nie zapomnę tego dnia.