Niedrogie damskie rowery

Informacje wprost z tawerny

Niedrogie damskie rowery

Firma Kross jest jedną z niewielu, która ma aż kilka serii poświęconych wyłącznie żeńskiej części odbiorców. Wśród nich znajdziemy zarówno jednoślady górskie, trekkingowe, miejskie oraz szosowe, zatem w jej ofercie, każda z pań znajdzie coś dla siebie.

Dobry damski rower od Krossa

damskie rowery krossKross to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją jednośladów, osprzętu oraz wyposażenia. Jednak niewiele osób o tym wie, gdyż logo marki, jak i specyficzna geometria rowerów, od razu przywodzi na myśl iż nie mogą to być polskie produkty. Jednak właśnie tak jest i nie ma nic dziwnego w tym, że Kross jest na naszym rynku zdecydowanym liderem. Siłą marki jest fakt, że oferuje produkt wysokiej jakości za stosunkowo niewielkie pieniądze i znajduje to odzwierciedlenie w cenach modeli damskich, jak i męskich. Najtańsze damskie rowery Kross możemy kupić już za około tysiąc złotych, natomiast najdroższe to wydatek dwa-trzy razy większy – w zależności od modelu. Rowery dla pań mają specjalnie obniżone ramy, by nie było problemów przy wsiadaniu i zsiadaniu z jednośladu. Większość damskich rowerów wyposażona jest w koła o rozmiarze od 27,5 cala to 29 cali, czyli można je bezproblemowo dopasować do swoich oczekiwań. W internecie znajdziemy największą ofertę rowerów damskich, toteż nie ma się co dziwić, że to sklepy online cieszą się dużo większym powodzeniem od salonów stacjonarnych, gdzie wiele modeli nie jest dostępnych od ręki, lecz trzeba na nie czekać, czasem więcej niż dwa tygodnie.

Jeżeli chcemy kupić solidny damski rower to zdecydowanie warto zainteresować się ofertą Krossa. Bowiem w niej znajdziemy mnóstwo interesujących pozycji i co najważniejsze – wcale niedrogich, a na pewno dużo tańszych od tych, jakie oferują konkurenci o światowym zasięgu.