Nowoczesne autko dla dzieci

Informacje wprost z tawerny

Nowoczesne autko dla dzieci

 

Syn mojej przyjaciółki od maleńkiego zafascynowany jest wszelkiego rodzaju pojazdami dlatego nigdy nie miałam problemu z tym, co kupić mu na urodziny. Zawsze starałam się wybierać jakieś zabawki odnoszące się właśnie do motoryzacji. W tym roku jednak zważywszy na to, że kończył pięć latek zdecydowałam się na bardziej wyszukany prezent. 

Samochodzik na akumulator

samochody dla dzieci audiKubuś odkąd tylko zaczął raczkować uwielbia samochody. Mógłby się na nie patrzeć na bajkach godzinami lub bawić. To bardzo zawsze ułatwiało wybór prezentu ponieważ wiedziałam, że malucha ucieszy wszystko, co będzie miało związek właśnie z autami. Rok temu na urodziny dostał ode mnie samochodzik rc i jeszcze do niedawna była to jego ulubiona zabawka. Do niedawna ponieważ w tym roku z okazji piątych urodzin postanowiłam nieco zaszaleć i dać maluchowi coś niesamowitego, mianowicie auto na akumulator. W sieci można znaleźć wiele sklepów oferujących w swojej sprzedaży właśnie takie samochody dla dzieci audi najbardziej mnie interesowały ponieważ samochód rodziców Kubusia jest tej marki i starałam się znaleźć takie autko, które będzie jak najbardziej przypominać wyglądem oryginalną wersję. Nie sądziłam, że uda mi się to zrobić, ale jednak sklep miał tak duży asortyment, że po chwili znalazłam identyczny model, jak ma moja przyjaciółka tylko właśnie w wersji dla dzieciaków.

Kiedy Kuba zobaczył swoje autko stojące na podjeździe tuż obok samochodu rodziców początkowo nie wiedział co się dzieje i nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Dopiero po chwili załapał, że właśnie otrzymał swój pierwszy samochodzik. W życiu nie widziałam, aby dziecko tak się cieszyło z prezentu, aczkolwiek rozumiem jego radość ponieważ w dzieciństwie sama miałam taką zabawkę i pamiętam, jak wiele radochy mi ona sprawiała.