Nowoczesne i praktyczne lustra na wymiar

Informacje wprost z tawerny

Nowoczesne i praktyczne lustra na wymiar

Nietuzinkowe elementy wyposażenia wnętrz nierzadko odmieniają charakter całego pomieszczenia. Wiele efektownych rozwiązań aranżacyjnych można zastosować nie tylko w pokoju dziennym, ale też w przedpokoju czy sypialni. Warto wziąć pod uwagę oryginalne techniki wykończeniowe, dzięki którym wnętrza stają się jedyne w swoim rodzaju.

Zastosowanie luster fazowanych w domowych aranżacjach

gładkie lustra fazowane na wymiarKońcowy efekt aranżacyjny zależy od gustu właścicieli mieszkania. Można zaprojektować komfortowe mieszkanie w stylu klasycznym, jak też sięgnąć po designerskie formy wnętrzarskie. Jednym z ciekawych wariantów na wykończenie domowych wnętrz są gładkie lustra fazowane na wymiar. Takie lustra zwykle wykonywane są na indywidualne zamówienie, z uwzględnieniem wszystkich sugestii klienta. Lustra fazowane realizowane są w różnych wymiarach i kształtach, jednak charakterystyczną cechą dla tego rozwiązania jest efektowne obrzeże – można dopasować zarówno stosowną grubość lustra, jak i rodzaj fazy. Atrakcyjne lustra mogą być wykończone fazowaniem pojedynczym lub podwójnym, po jednej lub obu stronach projektu. Pomysłów na wykończenie pomieszczenia w ten sposób może być co niemiara. Stylowe lustra fazowane efektownie prezentują się w pokoju dziennym oraz w przedpokoju, wykonywane są także do aranżacji łazienkowych. Duża tafla lustra powoduje, że wnętrza stają się w mgnieniu oka bardziej atrakcyjne, a pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne. Warto również mieć na uwadze, że przy zamówieniu lustra na wymiar można zazwyczaj wybrać kolor tafli – srebrny, grafitowy lub brązowy. Taki wariant wyposażenia warto też uwzględnić w garderobie, co zdecydowanie ułatwi komponowanie codziennych stylizacji. Co ważne – lustra pasują do różnych pomieszczeń, niezależnie od ich metrażu. Można mieć przy tym pewność, że efekt aranżacyjny zawsze będzie intrygujący. 

Producenci przekazują do dyspozycji wymagających klientów wiele niebanalnych wariantów wyposażenia. Proponowane są również nieszablonowe techniki wykończeniowe, dzięki którym pomieszczenia stają się komfortowe i unikalne pod względem wizualnym. Z powodzeniem można wybrać takie rozwiązania, które w pełni usatysfakcjonują wymagających użytkowników – zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i stylu wykonania.