Nowy akumulator kupiony w korzystnej cenie

Informacje wprost z tawerny

Nowy akumulator kupiony w korzystnej cenie

Sprowadziłem z zagranicy dwie maszyny rolnicze, które udało mi się nabyć w rozsądnej cenie. Wiedziałem, że na ich sprzedaży nieźle zarobię i warto było je nabyć. W moim komisie czasami były dostępne inne pojazdy niż tylko auta osobowe i wszystkie zawsze udało mi się sprzedać. 

Maszyna rolnicza z nowym akumulatorem 

akumulatory do maszyn rolniczychJedna ze sprowadzonych przeze mnie maszyn rolniczych miała bardzo stary akumulator, który nie działał poprawnie. Wiedziałem, że w takim stanie ciężko będzie mi tę maszynę sprzedać i musiałem zainwestować w nowy akumulator. Na szczęście blisko mojego komisu był duży sklep, w którym dostępne były akumulatory do maszyn rolniczych i tam się wybrałem. Zależało mi na odpowiednim akumulatorze, który będzie miał taką samą moc jak ten, który znajdował się w maszynie do tej pory. W sklepie dostępnych było całe mnóstwo akumulatorów, ale cierpliwie się rozejrzałem i dzięki temu znalazłem taki, który pasował do maszyny rolniczej. Ceny były nieco zróżnicowane, ale i tak postawiłem na markowy akumulator, który będzie działał latami. Zapłaciłem za akumulator i kiedy wróciłem do komisu, to od razu zabrałem się za jego montaż. Nie miałem w tym zbyt dużej wprawy, ale wiedziałem, że sobie poradzę. Z akumulatorem poszło mi całkiem nieźle i kiedy odpaliłem maszynę rolniczą, to od razu się uruchomiła. Porządny akumulator był podstawą dla każdego pojazdu a ja to doskonale wiedziałem. Maszynę wystawiłem w dobrej cenie i nawet uwzględniłem informację, że posiada nowy akumulator.

Maszyną rolniczą zainteresowało się kilka osób i nowy akumulator był jednak dodatkowym atutem. Jako pierwsza została sprzedana właśnie ta maszyna. Drugą kupił jakiś rolnik miesiąc później. Sprowadzenie tych maszyn było zdecydowanie korzystne finansowo dla mnie.