Perły hitem tego sezonu

Informacje wprost z tawerny

Perły hitem tego sezonu

 

W nadchodzącym sezonie jesienno- zimowym najwięksi projektanci stawiają przede wszystkim na elegancję. Na wybiegach mody promujących najnowsze trendy, można było zauważyć nawiązania do klasycznych rozwiązań. Przewodnie hasło tego sezonu brzmi: im prościej, tym lepiej. Królują więc proste sukienki, marynarki, eleganckie spodnie i kozaki na szpilce. Bardzo ważnym elementem jest też biżuteria.

Klasyczne perły w bardzo nietypowych stylizacjach

biżuteria - perłyZa oknami mamy jeszcze dość wysokie temperatury, jednak liście na drzewach wyraźne zmieniają kolory i zaczynają powoli opadać. A to oznacza, że wielkimi krokami zbliżają się chłodne, jesienne dni a po nich zima. W sklepach już pojawiły się kolekcje jesienno- zimowe. Większość pań na pewno będzie zadowolona z obecnych trendów. Króluje w nich bowiem klasyczna prostota i elegancja, które jak nic innego podkreślają kobiecość. Niezbędnym elementem każdego stroju jest odpowiednia biżuteria – perły przede wszystkim. Perły zawsze kojarzone były z luksusem i szczytem elegancji. Kiedyś nazywano je nawet łzami pereł. Ten wytwór małż jest bardzo ceniony przez kobiety od setek lat. Perły noszono na dworach królewskich oraz w wyższych sferach. Obecnie nosi się je zarówno do strojów wieczorowych, jak i na co dzień. W tym sezonie szczególnie modne są kolczyki z pereł, które są subtelną, a zarazem bardzo kobiecą ozdobą do niemal każdego stroju. W sklepach pojawiły się stylizacje, będące bardzo nietypowymi połączeniami. Bo kto by wcześniej pomyślał o tym, żeby łączyć perły z ciepłymi, wełnianymi swetrami. A jednak połączenie to wygląda naprawdę dobrze. Nadaje codziennym strojom niecodziennego charakteru. Bardzo mocno wyróżnia, a chyba każda kobieta chce się czuć wyróżniona. Klasycznym zestawieniem jest oczywiście sukienka koktajlowa i delikatny naszyjnik z pereł. Taki strój może być ciekawą propozycją na przykład na sylwestrową noc.

W nadchodzącym sezonie jesienno- zimowym do łask powracają klasyczne rozwiązania z ubiegłego wieku. Eleganckie stylizacje, które stawiają na prostotę, często powstają jednak z nietypowych połączeń. Bardzo ważnym ich elementem jest biżuteria. Najbardziej eleganckie jej wersje, na przykład perły, projektanci proponują w sposób odważny łączyć na przykład z wełnianymi swetrami.