Piłkarzyki stołowe – świetna zabawa dla wszystkich

Informacje wprost z tawerny

Piłkarzyki stołowe – świetna zabawa dla wszystkich

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów zespołowych, który kochają miliony ludzi na całym świecie. Na jej podstawie stworzono grę w piłkarzyki stołowe. Jest to znana od dawna, świetna gra, której ogólne zasady są bardzo łatwo przyswajalne i zrozumiałe dla każdego.

Stoły do piłkarzyków jako rozrywka idealna

stół piłkarzykiTak jak w normalnej piłce nożnej – chodzi o to, aby zdobyć więcej goli niż przeciwnik. Najczęściej gra kończy się wtedy, kiedy jeden z graczy zdobędzie 10 punktów. Rozgrywka w piłkarzyki możliwa jest dzięki specjalnej konstrukcji stołu do gry. Posiada on w sumie 22 figurki zawodników, które przymocowane są do metalowych prętów. Pręty te zakończone są wygodną rączką, którą gracz obraca w celu strzelenia goli oraz wykonywania podań pomiędzy swoimi zawodnikami. Stoły do gry w piłkarzyki zapewniają niezapomniane emocje – podobne do tych, które towarzyszą nam przy oglądaniu meczu ulubionej drużyny. Gra w piłkarzyki to nie tylko idealna forma spędzania czasu z przyjaciółmi w pubie – stół piłkarzyki przeznaczony jest również dla najmłodszych. Kiedy pogoda na zewnątrz nie sprzyja grze, można zapewnić dzieciom rozrywkę w postaci meczu piłki nożnej na stole. Różne rozmiary, wysokości oraz specyfika stołów do gry w piłkarzyki umożliwia odpowiednie jego dobranie do wieku dziecka. Stoły do piłkarzyków występują w kilku wersjach. Oprócz stołów o dużych wymiarach, przystosowanych raczej do osób dorosłych, istnieją także stoły w tak zwanej wersji mini. Sprawdzą się one wyśmienicie dla najmłodszych dzieci, które nie dosięgają do normalnego stołu. Takie stoły mają zamontowane stabilne, antypoślizgowe nogi, dzięki którym nic nie będzie w stanie popsuć dzieciom dobrej zabawy. Dobrym rozwiązaniem dla dzieci są także stoły piłkarzyki, które można ustawić na stoliku, łóżku czy podłodze. Oszczędzają one miejsce w pokoju, ponieważ dzięki swoim niewielkim rozmiarom można schować i zabrać je ze sobą wszędzie.

Gra w piłkarzyki to bardzo popularna forma rozrywki dla ludzi w każdym wieku. Stoły można spotkać w bardzo wielu miejscach – w pubach, lokalach z grami czy też w salach zabaw dla dzieci. Dużym plusem stołów do piłkarzyków jest to, że jednocześnie grać może nawet kilka osób. Urozmaica to standardową rozgrywkę o dodatkowe wrażenia dzięki grze drużynowej.