Polecany ziołowy szampon do włosów

Informacje wprost z tawerny

Polecany ziołowy szampon do włosów

 

Dzisiaj rynek kosmetyczny oferuje szeroki asortyment szamponów i odżywek do włosów. W zależności od tego, jakiego rodzaju włosy mamy, możemy dostosować odpowiedni produkt do naszych potrzeb. Ja w zasadzie chyba mogę śmiało powiedzieć, że używałam absolutnie wszystkich rodzajów szamponów, bez względu na ich cenę. Mam poważny problem z włosami, ponieważ bardzo mi wypadają i boję się, że zostanę niedługo łysa. W tej chwili stosuje ziołowy szampon do włosów z pokrzywą, bo  podobno ma ona właściwości wzmacniające.

Ziołowe szampony do włosów z pokrzywą

ziołowy szampon do włosówMoja mama i babcia też wiele lat miały podobny problem. Wszystkie mamy słabe włosy, łamliwe i o rozdwajających się końcówkach. Nie mogę przez to używać farb, bo to spowodowałoby, że mogłabym całkowicie stracić włosy. Nie mam zamiary być w tak młodym wieku łysa. Babcia nosi już perukę, ale ja zrobię wszystko, aby do tego nie dopuścić. Powoli wpadam w obsesję na temat moich włosów. Ciągle przeglądam nowinki rynkowe, chodzę po sklepach i wyszukuję nowych specyfików do włosów. Rzadko się czeszę, bo za każdym razem mam na szczotce cały kłak włosów. Mam głęboką nadzieję, że ten nowy szampon ziołowy z pokrzywą pomoże moim włosom. Może to brzmi trochę naiwnie, ale za każdym razem, kiedy próbuję czegoś nowego, to jestem pełna entuzjazmu. Naprawdę wypadające włosy mogą być dla kobiety prawdziwym utrapieniem, koszmarem i czuję, że wpadłam w sidła kompleksów. Myślałam też o przeszczepie włosów, ale to bardzo dużo kosztuje i po prostu mnie na to nie stać. Jeżeli już stracę połowę włosów, to chyba nie będę mieć innego wyjścia, a wtedy poruszę niebo i ziemię, aby zdobyć potrzebne środki. Póki co, mam swój nowy ziołowy szampon do włosów o świetnych właściwościach. Przynajmniej przez miesiąc będę go regularnie stosować, a następnie wcierać po wieczornej kąpieli olejek kokosowy do włosów. Kupiłam też specjalną szczotkę do słabych włosów, która bardzo delikatnie je czesze, nie szarpie i jest niezwykle miękka.

Mam przeczucie, że mój szampon ziołowy do włosów słabych, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jest to stosunkowo tani produkt, nie z tej wyższej półki, ma naturalny skład i nie zawiera silikonu. Jest to polski produkt, który cieszy się bardzo dobrą renomą. Czasami nie wszystko jest złotem, co się świeci. Może być tak, że właśnie najbardziej niepozorny kosmetyk okaże się najbardziej pomocnym.