Położenie u klienta płytek podłogowych

Informacje wprost z tawerny

Położenie u klienta płytek podłogowych

Remontami zajmowałem się od niedawna, ale miałem odpowiednie doświadczenie, które zdobyłem przez lata pracy w firmie swojego znajomego. Zdobyłem u niego umiejętności, które pozwoliły mi na pracę samodzielną a do tego dążyłem od samego początku. Byłem na to gotowy.

Wybór najlepszych płytek podłogowych dostępnych na rynku

cerrad płytki podłogoweZnałem się na płytkach, panelach i farbach, dlatego każdemu klientowi potrafiłem dobrze doradzić, co było doceniane przez wszystkich moich zleceniodawców. Moim pierwszym klientem był człowiek, którego przysłał do mnie znajomy, dla którego niegdyś pracowałem. Zapewnił tego człowieka o wysokiej jakości oferowanych przeze mnie usług i byłem mu za to wdzięczny. Klient chciał, żebym położył mu płytki podłogowe w całym mieszkaniu, ale nie miał wybranych żadnych konkretnych. Poprosił mnie o polecenie czegoś sprawdzonego a ja od razu powiedziałem, że powinien kupić produkty marki Cerrad płytki podłogowe od tego producenta były najlepsze na rynku i cechowała je wysoka odporność na ścieralność a to klienci cenili najbardziej. Klient mi zaufał i poprosił, żebym sam kupił dla niego płytki. Powiedział tylko w jakim kolorze mu odpowiadały i reszta zależała ode mnie. Klient dał mi gotówkę a ja pojechałem do sklepu i wybrałem płytki, które były w kolorze, który interesował klienta. Tego samego dnia zabrałem się za ich położenie, bo wszystko już wcześniej sobie przygotowałem. Wiedziałem, że zlecenie uda mi się wykonać w dwa dni a pieniądze z tego zarobię dość duże.

Klient był zachwycony płytkami podłogowymi, które mu poleciłem. Był to człowiek, który nader wszystko cenił sobie jakość. Kolejne zlecenia otrzymywałem dość często i miałem sporo zajęcia. Zarabiałem dobre pieniądze, ponieważ remonty do tanich usług nie należały.