Poszukiwania odpowiedniego biura księgowego w Warszawie

Informacje wprost z tawerny

Poszukiwania odpowiedniego biura księgowego w Warszawie

Niedawno założyłam własną działalność gospodarczą. Zgodnie z przepisami prawa, nawet jednoosobowe firmy muszę mieć zewnętrzną obsługę księgową. Musiałam znaleźć jakieś biuro księgowe, które zajmie się dokumentacją finansową mojej firmy. Szczególnie w pierwszych miesiącach od założenia firmy jest do załatwienia wiele spraw urzędowych i fiskalnych, z którymi do końca sobie nie radziłam, dlatego potrzebowałam księgowej, która się tym kompleksowo zajmie.

Skorzystałam z obsługi najlepszego biura księgowego

najlepsze biuro księgowe na warszawskiej WoliTego typu firm w mojej okolicy było bardzo dużo. Zależało mi na tym, aby znaleźć biuro księgowe, które będzie miało siedzibę na warszawskiej woli. W tej okolicy mieściła się również siedziba mojej firmy, dlatego miałam pewność, że zawsze będę miała blisko do mojej księgowej i jeśli nawet będę musiała pilnie dostarczyć jej jakieś dokumenty, nie będę musiała gnać przez całe miasto. Moja koleżanka, która również prowadziła własną firmę doradziła mi najlepsze biuro księgowe na warszawskiej Woli. Ona sama od lat korzystała z ich usług i zawsze była bardzo zadowolona. Pracowały tam profesjonalne księgowe, które świetnie się znały na prowadzeniu dokumentacji firm, zarówno jednoosobowych, jak i dużych korporacji. Miały zawsze porządek w dokumentach i terminowo rozliczały się z wykonywanej przez siebie pracy. Dużą zaletą tego biura księgowego było również to, że było czynne przez siedem dni w tygodniu, dlatego jeśli zaszła taka potrzeba można było szybko uporać się z pilnymi dokumentami, których termin nas gonił. Nie mniej ważne, przynajmniej dla mnie, było to, że za kompleksową obsługę księgową nie trzeba było zbyt wiele płacić. W przypadku jeśli miało się podpisaną umowę na dłużej niż rok, cena miesięcznej obsługi wynosiła zaledwie kilkadziesiąt złotych. Ponieważ moja koleżanka bardzo mnie zachęcała, zdecydowałam się wybrać tą firmę.

Jak się wkrótce okazało, jej opinia znalazła odzwierciedlenie w rzeczywistości. Byłam bardzo zadowolona z kompleksowej obsługi prawnej tej firmy księgowej. Nie miałam żadnych problemów z dokumentami, a wręcz przeciwnie – księgowa poprawiła kilka moich błędów, które popełniłam zakładając firmę, a które gdyby nie zostały skorygowane mogłyby być dla mnie bardzo kosztowne. Teraz nie muszę się już martwić o comiesięczne rozliczenia z fiskusem.