Potrzebowałam wyciąć drzewo przed domem

Informacje wprost z tawerny

Potrzebowałam wyciąć drzewo przed domem

Na posesji przed moim domem stało stare i bardzo duże drzewo. Było ono już wyższe niż cała nieruchomość, a do tego miało bardzo rozłożyste gałęzie. Z tego co się dowiedziałem, było ono sadzone jeszcze przez mojego pradziadka. Piękna pamiątka rodzinna niestety, ostatnio podczas wichury drzewo się trochę załamało. Całe szczęście, że nie uderzyło w mieszkanie. Przy okazji okazało się, że jest ono całkowicie spróchniałe w środku i grozi zawaleniem się.

Tanio wycięłam drzewo na mojej posesji

niedroga wycinka drzew w BydgoszczyW związku z tak przedstawiającą się sytuacją, nie miałam żadnego problemu z tym, żeby uzyskać pozwolenie na wycinkę drzewa. Teraz musiałam jeszcze tylko znaleźć kogoś, kto się tym zajmie. Zależało mi na tym, aby zatrudnić naprawdę bardzo dobrą i profesjonalną firmę, która się tym zajmie od początku do końca. Z pomocą mojego przyjaciela, udało mi się znaleźć taką firmę. Okazało się, że całkiem niedawno jeden z jego kolegów również wycinał drzewo na swojej posesji i korzystał z usług bardzo dobrej i renomowanej firmy. Jedną z usług, którą owa firma oferowała była niedroga wycinka drzew w Bydgoszczy. Dodatkowym atutem tej firmy było to, że dla klientów mieszkających na terenie Bydgoszczy, dojazd był bezpłatny. Dzięki temu cena, którą proponowali oni za swoje usługi była naprawdę bardzo atrakcyjna. Od razu zdecydowałam się skorzystać z ich usług i jak się okazało, to był bardzo dobry wybór. Głównie, dzięki temu, że kompleksowo zajmowali się oni całą wycinką. Najpierw odpowiednio zabezpieczyli teren tak aby przy wycince drzewa i podcinaniu jego gałęzi nie uszkodziła się żadna rzecz ani nikomu nic się nie stało. Następnie za pomocą profesjonalnego sprzętu zaczęli oni wycinać poszczególne gałęzie drzewa, następnie wycięli jego pień i pocięli na drobniejsze kawałki. Udało im się także wykopać wszystkie korzenie z gleby, dzięki czemu miałam pewność, że drzewo nie zacznie odbijać.

Zajęli się oni także uprzątnięciem ściętego drzewa i wywozem gałęzi i liści jakie po nim pozostały. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na taką firmę, która wszystkim zajęła się kompleksowo i profesjonalnie. Nic dziwnego, że posiadają oni tak dobre opinie od swoich poprzednich klientów. Sama wystawiłam im pozytywną rekomendację na ich stronie internetowej.