Praktyczna przyczepka Thule

Informacje wprost z tawerny

Praktyczna przyczepka Thule

Posiadanie dziecka nie musi oznaczać końca aktywności fizycznej, bo można biegać, lub jeździć na rowerze także z maluchem. Jeżeli tylko dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć, to nie ma przeciwwskazań przed przewożeniem go w przyczepce.

Jak wyglądają przyczepki rowerowe?

przyczepka thuleKiedyś były dostępne jedynie foteliki, które się zaczepiało na bagażniku roweru i w tak ryzykowny sposób można było jeździć z maluchem. Obecnie mamy bezpieczne przyczepki, które doczepia się do tylnego koła rowery. Najlepsza w swojej klasie jest przyczepka Thule, która może pełnić aż trzy funkcje. Możemy z nią biegać, jeździć na rowerze i spacerować, a niektóre modele umożliwiają nawet jazdę na nartach. To bardzo praktyczny środek transportu, który nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo lekki. Konstrukcja przyczepki została wykonana z lekkiego i odpornego na odkształcenia aluminium, a poszycie zostało uszyte z nieprzemakalnego materiału. W środku przyczepki znajduje się miękkie siedzisko wyłożone specjalną pianką zapewniającą optymalne podparcie pleców dziecka, oraz pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko w jednej pozycji. W razie potrzeby, oparcie siedziska możemy rozłożyć w taki sposób, aby maluch mógł się położyć kiedy będzie zmęczony. Przyczepka jest bardzo pojemna, posiada sporo kieszeni i mały bagażnik za siedzeniem, który możemy zdemontować kiedy będziemy biegać żeby mieć więcej miejsca na nogi. Przednie koło jest zdejmowane i zamieniane na wysięgnik, który łączymy z tylnym kołem roweru.

Przyczepki są bardzo praktyczne i nie zajmują wiele miejsca, pomimo tylu funkcji jakie pełnią. Wożąc dziecko w taki sposób możemy iść na spacer, na zakupy, a także pobiegać w parku, lub lesie, gdyż przyczepka posiada amortyzatory niwelujące wszystkie wstrząsy.