Proces odzyskana żony

Informacje wprost z tawerny

Proces odzyskana żony

Tuż po rozstaniu towarzyszą nam najgorsze uczucia, jakie możemy sobie wyobrazić. Strach i ból oraz nierzadko też panika sprawiają, że nie potrafimy trzeźwo myśleć oraz poprawnie ocenić sytuacji. Wtedy też zaczynamy popełniać błędy, które wydają nam się najlepszym rozwiązaniem, a które doprowadzają do tego, że zamiast odzyskać kobietę tak naprawdę tracimy ją na zawsze. 

Sposób na odzyskanie żony

jak odzyskać żonęŻadna miłość nie zaczyna się z dnia na dzień i tak samo też nie kończy. Proces rodzenia się uczuć, a także ich wygaśnięcia jest procesem długotrwałym i oba są wynikiem składnej wielu emocji oraz zaistniałych w życiu sytuacji. Nawet jeżeli w grę weszła zdrada nie jest tak, że nasza partnerka z chwili na chwilę nas przestała kochać. Ona wciąż żywi do nas uczucia i właśnie dlatego czuje się zraniona przez nas. Czasu niestety nie cofniemy, ale możemy go wykorzystać na naszą korzyść w celu odzyskania miłości naszego życia, bo podobnie jak miłość i odkochanie wymagają tego czasu, tak czasu wymaga również powrót. Dając zatem czas naszej partnerce na ochłonięcie i poradzenie sobie ze swoimi emocjami działamy na swoją korzyść. Tuż po rozstaniu podobnie, jak nam towarzyszy ból, jej również dotyczą te uczucia włącznie ze złością na nas i poczuciem niesprawiedliwości. Dlatego najlepiej ten moment przeczekać ponieważ każde narzucanie się jedynie wzmaga w niej negatywne emocje. Niestety, zastanawiając się nad tym jak odzyskać żonę często zaczynamy obmyślać strategię niemalże tuż po rozstaniu popełniając najczęściej wyżej przytoczony błąd. Zaczynamy żałować i chcemy wszystko naprawić pokazując naszej ukochanej jak bardzo nam zależy oraz solennie obiecując pracę nad swoimi wadami. Tymczasem nie słowa, a czyny doprowadziły do rozstania, więc tym samym i one muszą doprowadzić do pojednania. Zamiast zatem wypisywać do niej zasypując ją obietnicami i przeprosinami odejdźmy z podniesioną głową i przeczekajmy ten moment. Z biegiem czasu negatywne doświadczenia zostaną zepchnięte w głąb pamięci, a pozostaną te pozytywne i jest to nic innego, jak reakcja obronna naszej psychiki.

Dlatego właśnie czas ma tutaj tak kluczowe znaczenie. Jeżeli oddalimy się na jakiś moment od naszej partnerki nie dając znaku życia pozwolimy jej „zapomnieć” przede wszystkim o tych złych rzeczach. Odczekując minimum miesiąc i odzywając się dopiero po takim czasie pokazujemy tym samym, że przemyśleliśmy sobie wszystko i nadal kochamy tę drugą osobę chcąc ją odzyskać. Jeżeli raz udało nam się rozkochać kobietę, uda nam się i za drugim razem. W takiej sytuacji wraz z rozwijającą się akcją warto powoli wcielać w życie wszystkie te sposoby, którymi zdobyliśmy naszą ukochaną za pierwszym razem.