Rodzaje przedłużania włosów

Informacje wprost z tawerny

Rodzaje przedłużania włosów

 

Wiele kobiet marzy o pięknych, długich, błyszczących i zadbanych włosach. Niestety nie każda z nas może się takimi pochwalić. Winnymi takiego stanu rzeczy może być genetyka lub nieodpowiednia pielęgnacja która uniemożliwia nam zapuszczenie długich pukli. Zniszczone włosy kruszą się i uniemożliwiają ich zapuszczenie. Czasem jednak jesteśmy po prostu niecierpliwe i chcemy mieć długie włosy na już.

Sposoby przedłużania włosów

przedłużanie włosówPiękne, długie i gęste kosmyki kojarzą nam się ze zdrowiem. Dodają nam one kobiecości i poprawiają nasze samopoczucie. Zwracają one uwagę również płci przeciwnej. Czasem jednak zdarza się tak, iż nie możemy ich zapuścić lub nie mamy do tego cierpliwości. Warto wówczas skorzystać z możliwości jakie dają nam nowoczesne salony kosmetyczne i salony fryzjerskie. W takich miejscach z powodzeniem przedłużymy nasze włosy w odpowiedni sposób.  W profesjonalnych salonach fryzjerskich znajdziemy szeroką ofertę rodzajów i sposobów przedłużania włosów. Do tych najpopularniejszych zaliczyć możemy metodę keratynową, kanapkową, ultradźwiękową, clip-in czy metodę na tak zwane mikroringi. Każda z nich charakteryzuje się inną trwałością i sposobem wykonania. Dobór tej idealnej dla nas dostosowany do naszych potrzeb, naszych włosów oraz naszego trybu życia powinien wynikać z indywidualnej konsultacji ze specjalistą. Warto jednak udać się do osoby zaufanej bądź takiej która ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu takich zabiegów. Pamiętajmy również, aby już po ich przedłużeniu stosować się do zaleceń udzielonych przez profesjonalistę. Pielęgnujmy więc takie przedłużone włosy w odpowiedni sposób. Takie przedłużanie włosów oraz ich późniejsza pielęgnacja pozwoli na uzyskanie efektu zdrowych, lśniących i naturalnie wyglądających włosów. Cena takiego zabiegu będzie zależała od rodzaju salonu, miasta, specjalisty, rodzaju użytych włosów oraz metody ich przedłużania. Z reguły ceny rozpoczynają się od kilkuset złotych aż po nawet 2 do 3 tys złotych.

Piękne i długie włosy to marzenie wielu kobiet. Nie każda z nas może się takimi pochwalić. Coraz częściej decydujemy się więc na ich przedłużanie u profesjonalisty – stylisty fryzur. Pamiętajmy, że przedłużanie włosów może być wykonywane różnymi metodami. Od tego jaka będzie dla nas najlepsza będzie decydował stan naszych włosów, nasz tryb życia oraz nasze fundusze.