Sala weselna z lampami ledowymi

Informacje wprost z tawerny

Sala weselna z lampami ledowymi

W ostatnim czasie dość sporo kosztów generowała moja sala weselna i musiałam wprowadzić zmiany, które pozwolą mi na zaoszczędzenie pieniędzy. Nie zamierzałam robić tego kosztem klientów i dlatego cen nie zmieniałam. Były dostępne przecież inne rozwiązania.

Kupno lamp gwarantujących oszczędności

lampy ledoweNajwiększe rachunki były za energię elektryczną i tym zajęłam się w pierwszej kolejności. Spec od elektryczności od razu zasugerował mi wymianę oświetlenia na takie bardziej ekonomiczne, bo to pozwoli mi na ogromne oszczędności. Zasugerował, żebym kupiła lampy ledowe, ponieważ one były najbardziej energooszczędne. Poszłam za radą tego człowieka o pojechałam do największej hurtowni w mieście, gdzie był dział z oświetleniem. Owszem, wiedziałam, że lampy muszę wybrać energooszczędne, jednak zależało mi też na tym, ale prezentowały się modnie, ponieważ przecież miałam zawiesić je w salo weselnej a estetyka tutaj miała kluczowe znaczenie. Nigdy wcześniej nie miałam w lokalu tego typu lamp i nie wiedziałam czego się spodziewać. Wybór jednak przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Lamp ledowych było całe mnóstwo i wyglądały one stylowo i nowocześnie. Dzięki temu bez problemu udało mi się wybrać te, które idealnie pasowały do sali weselnej w mojej restauracji. Kupiłam piękne lampy, które były nowoczesne i idealnie pasowały do wystroju sali weselnej. Tego samego dnia zleciłam ich montaż i efektami byłam zachwycona. Światło było mocne a zużycie energii minimalne.

Zmiana oświetlenia pozwoliła na duże oszczędności, które już po miesiącu zaobserwowałam. Wprowadziłam jeszcze kilka istotnych zmian i ostatecznie osiągnęłam swój cel. Byłam zadowolona, że klienci nie odczuli finansowo różnicy i wszystkie ceny cały czas były na takim samym poziomie.