Skorzystałem z pożyczki pod zastaw nieruchomości

Informacje wprost z tawerny

Skorzystałem z pożyczki pod zastaw nieruchomości

Przychodzi niekiedy taka chwila w życiu człowieka, że potrzebuje pieniędzy, ale nie ma ich gdzie ani od kogo pożyczyć. Sam znalazłem się w takiej sytuacji, kiedy zainwestowałem pieniądze w zupełnie nieudany biznes. Zainwestowałem oszczędności swojego życia w mały sklep z artykułami metalowymi, ale nie spodziewałem się, że wszystko pójdzie nie tak jak powinno. Po kilku tygodniach musiałem zamknąć sklep i zostałem z długami. Dlatego banki odmówiły mi pożyczki.

Na szczęście trafiłem do firmy pożyczkowej

korzystne pożyczki pod zastaw nieruchomości w krakowieMiałem to szczęście, że miałem swoją własną nieruchomość. Grunt, na którym stał mój sklep, należał do mnie od wielu lat. Nie miało to jednak żadnego wpływu na moją zdolność kredytową, ponieważ nie spłaciłem kilku rat pożyczki w jednym banku. I dlatego nie mogłem skorzystać z usług żadnej innej instytucji finansowej. Kiedy opowiedziałem swoim znajomym o moich problemach to Ci polecili mi pewną i zaufaną firmę udzielającą pożyczki pod zastaw. Okazało się, że interesuje ich tylko zastaw i nie sprawdzają żadnych zdolności kredytowych ani historii spłaty wcześniejszych kredytów. Od razu postanowiłem udać się do tej firmy i sprawdzić jej korzystne pożyczki pod zastaw nieruchomości w Krakowie. Wszystko to o czym mówili moi znajomi okazało się prawdą. Wystarczyło mieć nieruchomość o określonej wartości, którą ustalił profesjonalny rzeczoznawca. Pożyczkę rozłożono mi na kilkanaście korzystnych rat. Podpisałem umowę, w której zobowiązałem się do spłaty zobowiązania. Wiadomo, że niespłacenie raty w terminie wiąże się z przepadem nieruchomości na rzecz firmy pożyczkowej. Natomiast mam już tą pożyczkę od kilku miesięcy i każdą ratę spłaciłem w terminie. I tutaj muszę wyrazić swoją ogromną wdzięczność, bo dzięki tej pożyczce stanąłem znowu na nogi. Znalazłem pracę i wyczyściłem się z innych zobowiązań.

Dzięki swoim znajomym znalazłem firmę pożyczkową, która oferuje korzystne pożyczki pod zastaw nieruchomości. Nie wnikali oni w moją historię kredytową i aktualną zdolność, dzięki czemu w ogóle mogłem taka pożyczkę otrzymać. Dzięki temu wsparciu odzyskałem wiarę w siebie i udało mi się wyjść na prostą. Każdą ratę spłacam w terminie i jestem bardzo wdzięczny za pomoc jaką uzyskałem. A za chwilę planuję spłacić całą pożyczkę i odzyskać swój zastaw.