Śląsk wybiela zęby

Informacje wprost z tawerny

Śląsk wybiela zęby

 

Wszyscy wiedzą, że piękny, biały uśmiech jest najlepszą wizytówką człowieka. Nie tylko osoby, które pracują wśród ludzi powinny odznaczać się śnieżnobiałymi zębami. Chociaż wiele osób twierdzi, że nie pasuje mu „Hollywood smile”, trzeba przyznać, że z białymi zębami twarz od razu jaśnieje i nabiera innego, odświeżonego wyrazu.

Gdzie wybielić zęby?

wybielanie zębów żywiecW Internecie jest wiele metod, produktów i sposobów na uzyskanie białych zębów. Nie każdy produkt jest jednak bezpieczny i skuteczny, tak jak zapewniają producenci. Jak wybielić zęby profesjonalnie, nie uszkadzając sobie przy tym szkliwa? Pierwszym i najłatwiej dostępnym w sieci oraz stacjonarnych drogeriach czy aptekach są produkty na bazie węgla aktywnego. Każdy zna czarne pasty do mycia zębów z reklam w telewizji. Ich działanie jest skuteczne i zauważalne, ale bardzo delikatne. Dlatego dla osób, które chcą pozbyć się osadu, nagromadzonego od palenia papierosów, picia kawy i herbaty czy czerwonego wina, należy zastosować coś mocniejszego. W gabinetach stomatologicznych można skorzystać z usług profesjonalnego wybielania. Takie zabiegi nie należą do najtańszych, ale mamy gwarancję zadowolenia z efektów. Na śląsku jest wiele gabinetów dentystycznych, które oferują takie usługi. Nie tylko duże miasta je wykonują – wybielanie zębów Żywiec, Skoczów czy Bielsko Biała to najczęściej wybierane miasta.

Przed wykonaniem zabiegu wybielania, dentysta powinien przeprowadzić dokładny wywiad z pacjentem, który chce się jemu poddać. Efekt, jaki chce się uzyskać jest również w kwestii wyboru zainteresowanego – skala odcieni bieli jest bowiem bardzo szeroka. Nie każde wybielone zęby będą „krzyczeć” swoim blaskiem na ulicy. Coraz częściej efekt wybielania jest subtelny, zauważalny, ale naturalny.