Świeży olej konopny

Informacje wprost z tawerny

Świeży olej konopny

Kannabidiol (CBD) to jedna z ponad stu substancji czynnych zawartych w konopiach. Nie to jednak jest najważniejsze, a to, że wykazuje ona wiele właściwości prozdrowotnych, w tym te antynowotworowe, przeciwbólowe oraz uspokajające.

Silny olejek CBD

olej konopny 20Nie wszystkie produkty, które zawierają olejek konopny, stają się od tego lepsze, niemniej jednak, znaczna część z nich zyskuje na popularności. Dlatego też należy mieć świadomość i rozumieć, że nie wszystkie produkty mają zastosowanie terapeutyczne, gdyż zawierają zbyt niskie stężenie procentowe kannabidiolu. Wskazać więc trzeba iż to oleje konopne CBD są produktami, na które warto postawić i to zdecydowanie. Wszak siła ich działania jest największa, a jego czas znacznie dłuższy niż w przypadku innych wyrobów konopnych, Warto rekomendować olej konopny 20% albowiem to produkt wydajny, bezpieczny i, co bardzo istotne, relatywnie niedrogi. Otóż jedna buteleczka tego produktu to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych, natomiast jeżeli zdecydujemy się na jednorazowy zakup więcej niż trzech olejów, zostanie nam udzielony bardzo konkretny rabat. W przypadku najdroższych olejków może on wynosić nawet kilkaset złotych, w przypadku najtańszych kilkanaście lub kilkadziesiąt. Jeśli natomiast idzie o ich legalność, to nie ma się czego obawiać, wszak zawierać mogą, zaledwie, 0,2% THC, co jest ilością mikroskopijną, klasyfikowaną jako całkowicie bezpieczna.

Osoby stosujące oleje konopne regularnie, potwierdzają ich właściwości terapeutyczne, zresztą w ty samym tonie, wypowiadają się ci, przyjmujący je tylko od przypadku do przypadku, czyli doraźnie. Dlatego też nie warto zastanawiać się wiele, lecz skorzystać z internetu i sprawdzić czy w przypadku własnych problemów ze zdrowiem, olej konopny nie byłby produktem dla nas optymalnym.