Swój samochód myję w najlepszej myjni

Informacje wprost z tawerny

Swój samochód myję w najlepszej myjni

Jak powinna być wyposażona myjnia samochodowa? Najlepiej dokładnie tak jak ta, z której ja korzystam regularnie. Nie ma lepszej myjni w moim mieście, aniżeli ta do której jeżdżę. Jest tam wszystko co tylko można sobie wymyślić do mycia samochodów, prania tapicerki czy czyszczenia felg i innych elementów ozdobnych. Oczywiście myjnię obsługują pracownicy.

Tapicerka samochodowa wyprana idealnie

urządzenie do prania tapicerki samochodowejOstatnio zleciłem na swojej myjni kompleksowe mycie samochodu na zewnątrz i wewnątrz. Chodziło mi głównie o tapicerkę, ponieważ nie prałem jej odkąd kupiłem samochód. Musiałem zostawić swój samochód na cały dzień, ponieważ pranie tapicerki wymaga również jej wysuszenia. W każdym razie po odebraniu samochodu stwierdziłem, że wnętrze wygląda jak nowe. To pewnie dlatego, że myjnia do której jeżdżę z autem posiada najnowocześniejsze urządzenie do prania tapicerki samochodowej. Zakupili je całkiem niedawno i ponoć jest jednym z najnowocześniejszych w kraju. Teraz myjnia samochodowa, z której usług korzystam, wydaje mi się jeszcze lepsza. No a tapicerkę w samochodzie wyprali tak, że naprawdę wygląda jak w nowym samochodzie. Nie wiem jak to zrobili, ale udało im się nawet stworzyć taki zapach jak w nowych samochodach. Fajnie jest tak raz na jakiś czas porządnie wymyć i wyczyścić swoje auto. Mogę powiedzieć z dumą, że naprawdę chętnie zapłaciłem za takie kompleksowe mycie samochodu niemałe pieniądze.

Odkąd tylko otwarto myjnię w pobliżu mojego miejsca zamieszkania to swój samochód myję tylko tam. Teraz mają na wyposażeniu najnowocześniejsze urządzenie do prania każdego rodzaju tapicerki samochodowej. Skorzystałem z tej usługi i dzisiaj mam samochód, który wewnątrz po prostu pachnie nowością. Zapłaciłem za całe mycie auta i pranie kilkaset złotych, ale naprawdę warto, bo auto wygląda jak nowe.