Tani skuter elektryczny

Informacje wprost z tawerny

Tani skuter elektryczny

Osoby, które mieszkają w duży mieście, wiedzą jakie panują utrudnienia w ruchu drogowym w godzinach porannych i popołudniowych. Nie każdy chce tracić codziennie po kilka godzin na korki, więc woli poruszać się na skuterze. 

Co posiadają skutery elektryczne na wyposażeniu?  

skuter elektrycznyPopularne jednoślady są dużo tańsze niż samochody osobowe, którymi porusza się zdecydowana większość ludzi. Oczywiście minusem skutera czy motoru, jest konieczność schowania go na czas jesieni i zimy do garażu, ale w pozostałych porach roku są one niezastąpione. Pojazdy spalinowe są mało ekonomiczne i nie są przyjazne środowisku, za to skuter elektryczny nie generuje spalin i nie wymaga tankowania paliwa. Może on być wykorzystywany przez osoby niepełnosprawne, ponieważ dostępne są modele trójkołowe, które dają poczucie niezależności i swobody w poruszaniu. Na skuterze może jeździć każdy, nawet osoba bez prawa jazdy, gdyż nasze prawo nie wymaga jego posiadania. Choć warto znać przepisy ruchu drogowego, jeżeli mamy zamiar się poruszać drogami, dzieląc je z innymi uczestnikami ruchu drogowego. Skuter jest bardzo cichy i jest w stanie przejechać około pięćdziesięciu kilometrów bez przerwy i konieczności ładowania. Najszybciej napełnimy mocą akumulator w specjalnych stacjach do ładowania, ale możemy to też zrobić w domowym gniazdku, lecz zajmie to nam o pięćdziesiąt procent więcej czasu. Skuter posiada dwa lusterka boczne po obu stronach kierownicy, z tyłu za kierowcą jest przestronny pojemnika na bagaże, a z przodu posiada dużą lampę.

Skuterem elektrycznym możemy jeździć w dzień i w nocy, jedynie musimy pamiętać o systematycznym ładowaniu akumulatora. Osoba niepełnosprawna może się swobodnie poruszać takim pojazdem, gdyż wszędzie się zmieści i nie musi płacić za parkowanie.