Wózki marki Bebetto

Informacje wprost z tawerny

Wózki marki Bebetto

Większość rodziców szuka praktycznego i komfortowego wózka, który sprawdzi się w każdych warunkach. Taki model na pewno musi mieć dobry i wytrzymały stelaż, duże koła i niezbędne wyposażenie. Każdy producent zachwala swój sprzęt jako najlepszy, jednak to rodzice mogą najwięcej o nim powiedzieć, bo używają go na co dzień w różnych warunkach.

Czy wózki Bebetto są wysokiej jakości?

wózek bebettoJazda po równej nawierzchni nie jest kłopotem dla żadnego wózka, bo koła równomiernie się kręcą i nawet amortyzatory nie są potrzebne. Jednak kiedy rodzic musi wykonać slalom wózkiem, jeździć po ścieżce, kamyczkach, czy pokonywać liczne przeszkody znajdujące się na drodze, to wychodzi, że nie każdy wózek tak samo dobrze sobie radzi. O jakości jazdy decydują koła, hamulce, amortyzatory, czy cała konstrukcja stelaża. Jeżeli te elementy będą zawodzić, to jazda wózkiem dziecięcym nie będzie przyjemna. Z pewnością wózek Bebetto nie ma problemów w tej kwestii, ponieważ posiada duże, pompowane koła, amortyzatory z funkcją regulacji twardości, mocny hamulec nożny, czy wytrzymały i lekki stelaż aluminiowy. Dodatkowo, dla ułatwienia jazdy, przednie koła posiadają funkcję blokady jazdy na wprost, która przydaje się kiedy jedziemy po równej nawierzchni w linii prostej. Wózki Bebetto są dostępne w wielu modelach różniących się stelażem, kołami, czy gondolą i spacerówką, ale wszystkie mają tą samą wysoką jakość. Możemy je kupować oddzielnie lub w zestawach składających się z gondoli i spacerówki lub dodatkowo jeszcze fotelika samochodowego. Mają przeróżne wersje kolorystyczne jeżeli chodzi o materiał, ale także dostępne są dwa kolory stelaży – czarny i biały. Wózki Bebetto są lekkie jak na swoją klasę i mają bogate wyposażenie oraz posiadają kilkuletnią gwarancję producenta, która jedynie potwierdza ich niezawodność, bo bardzo rzadko są zgłaszane usterki.

Powszechnie się uważa, że jeżeli coś ma wysoką jakość, to na pewno jest drogie. Jednak nie w przypadku wózków Bebetto, gdyż są one wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz posiadają najnowsze rozwiązania techniczne i kosztują między tysiąc trzysta a tysiąc osiemset złotych. Jak na tak wysoka jakość, cena jest bardzo konkurencyjna, więc nic dziwnego, że tak wielu rodziców decyduje się na zakup wózka właśnie tej marki.