Wygranie solidnych garnków w konkursie

Informacje wprost z tawerny

Wygranie solidnych garnków w konkursie

Lubiłam chodzić na różne pokazy, ponieważ poza prezentacją produktu było jeszcze dużo atrakcji. Najbardziej lubiłam konkursy, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody. Jak do tej pory nie wygrałam nic wielkiego, ale nie traciłam nadziei.

Komplet markowych garnków najlepszą nagrodą 

garnki silitOstatnio zaproszono mnie na prezentację do hotelu i oczywiście od razu się zgodziłam wziąć udział w tym wydarzeniu, ponieważ był przewidziany konkurs. Na spotkaniu miały zostać zaprezentowane garnki Silit, o których już słyszałam kilka razy. Podobno były one solidnie wykonane i warto było je kupić. Po prezentacji garnków tej marki ogłoszono konkurs. Był łatwy, ponieważ wystarczyło napisać przepis na potrawę, którą można przygotować w garnkach. Zaprezentowałam swój popisowy przepis i było warto, ponieważ wygrałam komplet garnków, na które składał się duży garnek z pokrywką, mały ze sitkiem i patelnia. Zestaw tych garnków był wartościowy i ucieszyłam się, że w końcu udało mi się wygrać jakiś konkurs a na dodatek otrzymać tak fajną nagrodę. Kiedy wróciłam do domu, to od razu zabrałam się za przygotowanie obiadu. Oczywiście zamierzałam w tym celu użyć nowych garnków i osobiście je sprawdzić. Byłam zachwycona! Potrawy gotowały się szybko i zachowały smak oraz aromat. Warto było posiadać tak dobrej jakości garnki. Wiedziałam, że były solidne i posłużą mi przez wiele długich lat. Zaprosiłam do siebie sąsiadkę, żeby pochwalić się jej wygranymi w konkursie garnkami.

Sąsiadka była pod tak ogromnym wrażeniem, że od razu poleciała do sklepu, żeby kupić sobie takie same garnki. Były one dostępne w wielu sklepach i dzięki temu bez problemu mogła je dostać. Na prezentacje chodziłam cały czas i jeszcze kilka razy udało mi się wygrać jakąś fajną nagrodę.