Wyjazd na wczasy all inclusive

Informacje wprost z tawerny

Wyjazd na wczasy all inclusive

Wyjazdy wakacyjne za granicę stały się niezwykle popularne. Bardzo często standardowymi kierunkami są kraje południowej Europy. Na pierwszym miejscu zdecydowanie nadal możemy znaleźć Grecję lub Hiszpanię. Jednak turyści z Polski coraz częściej udają się na wczasy do Bułgarii, czy ostatnio popularnej Albanii. Każdy z tych krajów daje nam w sezonie niemal stuprocentową gwarancję pogody.

Wakacje w Turcji

turcja all inclusive październikPobyt na południu Europy w miesiącach letnich wiąże się z koniecznością znoszenia bardzo wysokich temperatur. Z tego też powodu niektórzy decydują się na wyjazdy wakacyjne jesienią. Dobrymi miesiącami jest wrzesień. Wtedy temperatura na południu jest już niższa, jednak nadal możemy korzystać z ładnej i słonecznej pogody. Niektórzy decydują się na bardziej egzotyczne kierunki w miesiącach późniejszych. Z tego też powodu wybierają Afrykę Północną lub Bliski Wschód. Jeśli chodzi o popularne kierunki wakacyjne bardzo ciekawą opcją jest turcja all inclusive październik jest miesiącem, który idealnie nadaje się na wyjazd do tego kraju z uwagi na bardzo dobrą pogodę. Temperatura na popularnych tureckich wybrzeżach w październiku wynosi około dwadzieścia osiem stopni Celsjusza. Udając się na wakacje do Turcji należy pamiętać o konieczności posiadania ważnego paszportu. Turcja niestety nie jest krajem, który należy do Unii Europejskiej. Zatem przekroczenie granicy bez paszportu niestety nie będzie możliwe.

Do najpopularniejszych miejsc w Turcji, w których możemy odpocząć należy przede wszystkim całe południowe wybrzeże. Turyści na ogół wybierają Antalię lub Alanię. Oba te regiony słyną z bogatej bazy turystycznej oraz niezwykle pięknych plaż. W związku z tym warto jest je odwiedzić. Oprócz tego możemy wybrać się tam na liczne wycieczki, z których wrócimy pełni wrażeń.