Wykupienie taniego noclegu w Białce Tatrzańskiej

Informacje wprost z tawerny

Wykupienie taniego noclegu w Białce Tatrzańskiej

Przed świętami postanowiłem wziąć kilka dni wolnego, żeby sobie odpocząć. Nie miałem jasno określonego kierunku gdzie jechać, ale wiedziałem, że wpadnę na jakiś ciekawy pomysł. Wyjechać się zdecydowałem ze swoją dziewczyną Karoliną, z którą byłem od kilku miesięcy.

Weekend z dziewczyną w Białce Tatrzańskiej 

białka tatrzańska noclegi ze śniadaniemMoja dziewczyna Karolina kilka lat temu dużo podróżowała po kraju i właśnie dlatego postanowiłem podpytać ją, gdzie najlepiej wybrać się na weekend. Powiedziała wtedy, że najlepsza na taki wypad będzie Białka Tatrzańska noclegi ze śniadaniem były tam standardem i mocno polecała to miejsce. W Białce Tatrzańskiej nigdy jeszcze nie byłem i uznałem, że to idealne miejsce na taki wyjazd. Ośrodek czy pensjonat postanowiłem już znaleźć na własną rękę, ponieważ musiałem zapewnić swojej dziewczynie jakiś element zaskoczenia. Dostępnych było wiele miejsc, które oferowały tani nocleg i w ofercie zawsze było śniadanie. Wybrałem pensjonat, który oferował apartament o podwyższonym standardzie. Chciałem ten weekend spędzić w luksusowych warunkach. Kiedy już dotarłem z Karoliną na miejsce, to była ona zachwycona. W pensjonacie bardzo jej się podobało. Łóżko było ogromne i wygodne, więc wyspałem się jak nigdy. Następnego dnia rana wybrałem się z dziewczyną na śniadanie. Do dyspozycji był szwedzki stół, na którym dostępnych było mnóstwo smacznych potraw. Mogłem napić się kawy, kakao, herbaty i zjeść pyszne śniadanie. Wybrałem idealne miejsce na weekendowy pobyt dla dwojga.

Karolinie bardzo spodobało się miejsce, które wybrałem i poprosiła, żebyśmy wybrali się tam na dłużej. W sumie to był całkiem niezły pomysł i zarezerwowałem apartament w lipcu na dwa tygodnie. Czekały mnie świetnie wakacje, w które zdecydowanie zamierzałem wypocząć.